İstanbul Teknik Üniversitesi

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Gerçekten artık yeter çoğunluğa ulaştık sanırım:) nasıl bir aktivite yapsakta en azından itulü bisikletliler olarak en azından bir ilk tanışmayı yapsakta hem de biraz pedal bassak?

O ne demek tunç :) seni unuttum sadece.. neyse sabah sultanahmette hatırlarım görünce:)

Scudo

eylem

Üye
Tepki
1
itü de toplanıp belgrada pedallayabiliriz yada itü içindede olabilir yeterince buyuk ayazağa =)

• Beğen
Tepkiler: Ozan Güven

Ali.

Üye
Tepki
3
@evreno

Merhaba, ben de Üsküdar'dayım. Bir aralar bisikletle gidip gelmiştim itü'ye. Tekrar başlamayı düşünüyorum. Geçenlerde bir deneme yaptım, kondisyonum rezalet. Size uyabilir miyim bilmem.

• Beğen

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Maslakta da tur atılabilcek yerler var aslında çok müsait aslında göletin etrafını az dönmüyordum bir zamanlar:)

Ali Bey sanmıyorum ki çok geride kalasanız eğer zaten organize olupta bi belgrad gezisi yapabilirsek zaten orta tempoda daha çok gezme amaçlı bi tur olur sanırım.

• Beğen
Tepkiler: eylem ve Ali.

Ali.

Üye
Tepki
3
@Ozan Güven

Böyle bir organizasyon hiç fena olmaz. Ben varım. Görüşmek üzere.

• Beğen

karatren

Aktif Üye
Tepki
114
arkadaşlar selamlar hepinize. gruba hareket geldi sevindim. eve daha yeni geldim.hafta sonu YALOVA-ARMUTLU-GEMLİK-BOYALICA-TOPÇULAR turumu sağsalim tamamladım. malesef bisiklet arkadaşım yoldaşım Koray artık haftasonları rafting rehberliği yaptığı için yalnız gidiyorum turlara. Daha evel yazmıştım ama tekrarlayayım; uzun kamplı turlar yapan yokmu arkadaslar yada hiç yapmadım ama yapmak isterim diyen yokmu ??? saygılar

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
550
Pazartesi günü saat 4buçuk gibi uçak fakültesinden 2 kişi gördüm. Birisi uzun kızıl saçlı bir erkek, diğeri siyah saçlıydı.
Kampüsün çıkış kapısına 5 gibi vardığımda 4 veya 5 kişi toplanmıştı ve 17.00'de pedal basmaya başladılar.
Anlaşılan bir hareket başlamış Maslak'ta.
Yakında inşaallah.

Tepki
11
@karatren

Selam!! Bayadır sessiz kalıyordum ama benimkine en yakın fikir senden gelmiş:) kamplı turlar güzel olur tabi ama ben yol bisikleti kullanıyorum bu yüzden bi sırt çantasından fazla eşya alamaıyorum malesef! Uzun turlar yapmak güzel olacaktır! tanışma amacıyla kısa bi gezi yapabiliriz aslında rumeli feneri ya da kilyos güzel olur diye düşünüyorum. Tabi katılmak isteyen herkese yerimiz var!

• Beğen
Tepkiler: ozoytun

evreno

Üye
Tepki
33
@Ali.

ben de bronşit geçirdim, kondüsyon için biraz zamana ihtiyacım var.

karatren

Aktif Üye
Tepki
114
@U-180

aslında o tarafları merak ediyordum ne zmandır,bu hafta sonu evdeyim vizeler var,sonrası için bakalım haberleşelim ,,,ama hafta sonu boş oldumu bende çadırı tulumu alıp kaçıyorum genelde,istanbul yoruyo çok,,,,, genede dediğim gibi haberleşelim,gorusruuz

• Beğen
Tepkiler: N.Utku Yamaner

tuncdemir

Üye
Tepki
56
@encralis

Kızıl saçlı dediğin arkadaşın adının Özgün olması muhtemeldir...

Bu arada birşeyi de yeri gelmişken belirtelim; İTÜ Bisiklet ve Triatlon E-posta grubu var... Bu grupta buraya üye olmayan veya düzenli takip etmeyen arkadaşlarda var... Okulda görüp kim acaba dedikleriniz için daha kolay bir tanışma yolu olabilir...İletişim adresleri şöyledir;

(link)

Group Email Addresses
Post message: itubisiklet[@]yahoogroups . com
Subscribe: itubisiklet-subscribe[@]yahoogroups . com
Unsubscribe: itubisiklet-unsubscribe[@]yahoogroups . com
List owner: itubisiklet-owner[@]yahoogroups . com

İlgi gösterelim, değil mi? :)

karatren

Aktif Üye
Tepki
114
arkadaşlar bu hafta sonu 1 gece kamplı Yalova-İznik-Armutlu taraflarına tura gelmek isteyen var mı? Gelmek isteyen olursa plan yapmak için Çarşamba ya kadar görüşelim.

onurefes

Üye
Tepki
6
bizimde kulübümüz var hatta forum açtık buraya üye olup burda konuşursak etkinliklerdende haberdar olursunuz kayıt için (link)
ilk şifre kısmını boşbırakırsanız hemen kayıtt olabilirsiniz site alanımızdan otomatik yönlendirmede var site adresi (link)

bekliyoruzzz

• Beğen
Tepkiler: tuncdemir

bisigentt

Üye
Tepki
0
tüm bisikletçilere selamlar
ben tülin ydy deydim (profu gecersem tuzlada)
itü dde bisikletle ilgil herhangi bi aktiviteye katılmamış olsamda sizleri burda görmek güzel....:)

Tepki
136
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim İTÜ'den kurtulmama sadece 6 ay kaldı onda da çalıştığım için vize ve finallere gideceğim sadece. Ancak haftasonu organizasyonları yaparsanız severek gelirim
varoglug@itu.edu.tr ye mail atabilirsiniz.

Özgür Nevres

Forum Bağımlısı
Tepki
1.287
Herkese merhaba,
İTÜ Kontrol ve Bilgisayar muh. mezunuyum. [92-02] arası öğrenci olarak, 03 e kadar da KOSGEB bünyesinde İTÜ'deydim.

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
kusura bakmayın dostlar itü lü değilim ama hafta arası 2 gün gibi itü maslak kampusde evime yakın olduğu için yol bisikletime biniyorum hafta sonları ise karşıda her cumartesi pazar grubu ile biniyorum maraton koşucusuyum ama triathlon geçmişim var kimseyi tanımıyorum ama buradan ve özelden görüşüp yol bisiklet olanlarla 6.30 dan sonra binebiliriz sevgiler