Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul - TekİrdaĞ (100km) ( 11.07.2010 )

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında gökhanc tarafından paylaşıldı.

1. gökhanc

gökhanc Aktif Üye

Seviye:
    turumuz iki noktalı halde olacaktır.ilk varış noktamız silivride kondisyon durumumuza göre yola devam edeceğiz.aynı günün akşamı otobüsle dönüş gerçekleşecek.bu ilk uzun sayılabilecek turumuzda bize şans ve sabır dileyin.katılmak isteyen arkadaşlar olursa mesajlarını bekleriz.

2. Orhan ATAK

Orhan ATAK Aktif Üye

Seviye:
    Evet katılmak isteyenleri bekliyoruz, hava durumuda bizden yana yani parçalı bulutlu sıcaktan şikayetçi olmayacağız :) eğlenceli bir tur olacağını düşünüyorum- muhabbetimiz baymaz :D

3. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    İstanbul Tekirdağ 100 km değil, 137 km (Topkapıdan). Yanılmıyorsam Marmaraereğilisi 100 km civarında. Bir aksilik olmazsa oğlumla beraber bizde Cuma günü o yolu geçeceğiz.

4. Derya Derin

Derya Derin Misafir

O tarihlerde bende Tekirdağ'da olacağım.. Ama otobüsle.. Sizi yolda görürsem selamlarım mutlaka. :))

Orhan ATAK bunu beğendi.
  5. Orhan ATAK

Orhan ATAK Aktif Üye

Seviye:
    merhaba biz beylikdüzünden yola cıkacağız ondan kısmen 100 km :)

6. Ayhan YILDIZ

Ayhan YILDIZ Üye

Seviye:
    Hocam dönüşte hangi firma ile geri dönülecek, zira otobüs lerde bisiklet icin yer sıkıntısı olmayacak mı ?

Bende Fatih de oturuyorum ama Beylikdüzünde çalışıyorum, öğrenciliğimde orada geçti, yani iyi bilirim, katılmak istiyorum ama Ambarlı yokuşunu "gözüm" kesmiyor :)

7. gökhanc

gökhanc Aktif Üye

Seviye:
    artık bir dahaki geziye birlikte katılırız.çünkü daha erken haber vereceğiz.

buarada turumuz teknik aksaklıklardan dolayı silivride bitmiş bulunmaktadır.yinede gayet keyifliydi.yakında resimleri paylaşacağız...