Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbul - tekidağ vol.2

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında sonEr´´ tarafından paylaşıldı.

1. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Evdeki ufak tefek işleri hallettim..Sözde saat 7 gibi çıkacağım yola saat 12:00 de anca çıktım...Yine rastgele girdim sokaklara rampalara , caddelere ne yapsam ki dedim ?? ne yapıyım ne yapıyım derken aklımdan tekirdağ geçti..Bu sefer e5 üzerinden acımasız rampalara karşı bu turu gerçekleştirdim...Fazla uzattırmadan fotoşlara geçiyorum :)

Mutlu bisikletçi resmi (bu resmin tekirdağ ile alakası olmadığını şimdi çözdüm olsun yinede iyi çıkmışım :D)

Hehhhh tamam bu resim işte tekirdağ ile alakalı :D saat 12:10 sularında yola çıktım ve km saatini açıyorum..(bu yola girene kadar rampa dolu ortalama 20 ile başlamak yerine direk 35 ile açıyorum hahahah :) )

bu adam bu arabayı takla attırmış ya :eek: :eek: geçmiş olsun dedim :( ama baktım baktım bu adam bu aracı nasıl ters yöne doğru çevirmiş cozemedım:7:

e5 ' e girdim bile hahaytttt :rolleyes: kücccükçekmece taraflarındayım ortalama buraya kadar 36 civarıydı trafik sağolsun 34e kadar düştüm :(

foto çekmeyi unutuyordum ya :D şu göle girmek için nelerimi vermezdim..güneş tepedeydi ama ben seviyorum güneşi sıcak ve güneş beni motive ediyor...(mazoşistmiyim neyim :S)

Önümde uzun bir rampa var ve karnım hafiften acıkmaya başladı..Enerji geliyorum demezzzzzzzzzz :eek: :eek:

hem güzel manzarayı seyrediyorum hemde rüzgarı arkama alarak hızımı 45-50 km ye çıkarıyorum ve bu hızı çok rahat koruyorum..beni iten bu rüzgar dönüşte canımı okudu..bu sırıtan suratın halini donuste gormenız lazımdı..acayip argo kelimeler ile büzüşmüş haldeydi :D:D:D

silivri'ye geldim sanırım bende emin değilim ama tekirdağ'a çok az kaldı...beni boşverin şu güzel manzaraya bakın :D

Veeeeee tekirdağ'a ulaştım..amaç performans ve nonstop olduğu için çok foto çekmedim..bimden 4 adet muz alıyorum..2sini şarışın ve çok güzel olan kasiyer hanımla sohbet ederken götürüyorum..Kendisinede ikram ettim ama olmaz sen hakettin onları diyerekten geri çevirdi :) foto çekmek köprüye çıkınca aklıma geldi :p

ve istatistik köşesi :) 110 km , 35.3 ortalama , max hız 93 km , bisiklet üstünde geçen zaman 3saat6 dakika :) Alınan zevk , haz artık adına ne koyulduysa o güzel duygu paha ve değer biçilemez diyor bu turuda burada noktalıyorum :) :)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. dalyan öner

dalyan öner Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Tebrikler Soner, on numara bir performans olmuş:)

sonEr´´ bunu beğendi.
  3. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    teşekkürlerr dalyan beyyy :) geçen turda 39 filan yapmıştım ama tem daha akıcıydı çok fazla rampa yoktu..E5 üzerinde acayip rampalar ve trafik ile boğuştum yine elimden geleni yaptığım için mutluyum .. iyi forumlar.

4. Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Ömer Faruk MUMCUOĞLU Onursal Üye

Adı:
    Ömer Faruk Mumcuoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Super performans tebrik ederim, paylaşım için teşekkürler.

sonEr´´ bunu beğendi.
  5. Göksun Özkirişçi

Göksun Özkirişçi Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    paylaşım için teşekkürler...

sonEr´´ bunu beğendi.
  6. Fatih Toraman

Fatih Toraman YalağuzSeyyah

Adı:
    Fatih
    Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Ben doğa turlarından hoşlanıyorum fakat,Turunuza bayıldım.Bu güzel turlarınızın devamını dilerim.

sonEr´´ bunu beğendi.
  7. burak durel

burak durel Forum Bağımlısı

Adı:
    Burak D.
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ellerine ayaklarına sağlık,,,

sonEr´´ bunu beğendi.
  8. Hasan Bahri Toros

Hasan Bahri Toros Forum Demirbaşı

Seviye:
    Soner tebrik ederim :) Tozu dumana kattırıp uçmuşsun yine :)

sonEr´´ bunu beğendi.
  9. Kemal Caner

Kemal Caner Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok güzel bir tur yapmışsın. Dönüşü nasıl yaptın?

sonEr´´ bunu beğendi.
  10. ilyas yiğit

ilyas yiğit Kıdemli Üye

Seviye:
    soner ne desem az olur.helal olsun..birgün beraber pedallama niyetiyle demek isterdim ama sendeki bu hız olduğu sürece rüyamda görürüm :)kardeşim görüşmek üzere kendine iyi bak..

sonEr´´ bunu beğendi.
  11. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

dönüşü tekrardan e5 üzerinden yaptım..yapmaz olaydım..daracık emniyet şeridi yüzünden tur zehir oldu..kaşif abi tekirdağ yapıcaksan temden gitmeni öneririm ama dönüşte temde rüzgar çok ters ve sert vuruyor...inişlerde 30 km hızı gordugume sevınıyordum..E5 den donuş çok riskli gerçekten riskli..

12. Serdar Hansu

Serdar Hansu Üye

Seviye:
    93 km hıza nasıl ulaşttın :O herhalde metro gerçekten işe yaramış :D

sonEr´´ bunu beğendi.
  13. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

pedalları metro çevirmiyor maalesef :) meslek sırrı diyelim...

14. Tolga Gürgün

Tolga Gürgün Onursal Üye

Seviye:
    O kasadaki sarışın kıza katılıyorum muzları fazlasıyla hakediyorsun Soner'cim :D :D

sonEr´´ bunu beğendi.
  15. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hehehehehihihihhohohoho :) teşekkürler abicim..aslında hiç haketmedik ya..geçen sefer 120 km'de 38 filan yapmıştım...Ama bu sefer feci rüzgar yedik sürekli yandan sert esti yaa :(:(:(:(:(:( birgün birlikte pedallamak dileğiyle iyi forumlar.....:)

Tolga Gürgün bunu beğendi.
  16. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    vay vay bu topikte önemli isimler var tolga dost eeeeeeeee
    kolay değil 450 km bi günde ,,,,evet burada eksik olan bi kişi var evet tabiki aytekin erzan ,,,,,,,,,,,,ve tabiki soner bizleri ziyadesi ile memnun etti resimleri koyarak...............
    eeeeeee sonerde artık az değil geliyor bi canavar yutacak beniiiiiiiiiiiiiiii
    hopppppppppppp yuttu bile..................

valla soner dost aslında bi yol kıyak olurdu ama ben kendimden korktuğum için artık yola girmem yani yola gelmem neme lazım ölürüz felan bu yaştan sonra neme gerek yahu idare ediyoruz işte avuntu yapıyoruz yahu 63 km yi durmadan 3 saatte alıyoruz hibrit ile tempo 21 benim gibi fosil öpsünde başına koysun bu durumunu,,

:) :) :D :D :D

sonEr´´ bunu beğendi.
  17. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    çavuş aslında city bike'da uyar sana yani..mtbden daha hızlı ve rahat olacağı aşikar.. :):):):)

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  18. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Teşekkürler, güzel bir tur ve güzel resimler.

sonEr´´ bunu beğendi.
  19. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    city bike aldım 5 yıl önce ....salcanoyu modifiye ettim 28 jant seramik jantlar lx ayna kol xt ruble ama 13 kilodan bir kilo düştü 12 kilo.....onunla yokuş aşağı çok yüksek tempo ile iniyordum karbon hafif 10 kilo ben 65 kilo silik takdık faydasız bisiklet aşağı doğru inmiyor 90 kilo değiliz mermi gibi inelim mecburen basarak inmece ama bazen tehlikeli yollarda sağ ayak spd den çıkar inişlerde ,neme lazım düşeriz felan yol kaydırır lanet çakıl taşları ....soner yolla her yere gidemezsin biliyorsun adama zevk vermez ben ne yaptım önce her yolu göğüsleyecek bisiklet tasarımı düşündüm ,,bisikletçilerde böyle bi olay yok zati mtb yi modifiye ederek her yola hazır hale getirdik ...şimdi silik teker var bu silik teker maxxis zenith ve 1.50 sert düz toprağı alıyor arka asla kaydırmıyor ama bu teker çok sert zeminde işe yaramamakta özellikle biliyorsun kartepe inişi 5 km lik kayalıklı yolda....bu tip yollar zati güzergahlarımda yok ama tavşanlı dehşet güzel bi yol 19 eğimler ve stabilize ama aytek oraya girdi evet yol için bazılarına zor gelir bende mtb çatal var o tavşanlı yolunda hiç beni yormadı olay giderken ,,
    evet kışın güzergah belli tavşanlıdan iznik, dönüş iznikten boyalıca istikametten topçulara dehşet yollar araç hak getire,,

sonEr´´ bunu beğendi.
  20. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Soner kardeşim, ayaklarına sağlık hızlı ve güzel bir gezinti olmuş. Paylaşımın için teşekkürler.

sonEr´´ bunu beğendi.