Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul Tarihi Yarımada Bisiklet Gurubu

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Cengiz Yargıç tarafından paylaşıldı.

1. Cengiz Yargıç

Cengiz Yargıç Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Güvenli bir şekilde bisiklet sürmek, sürerken Fatih’in tarihi dokusunun içinde olmak ve tarihinin içinde yaşamak için TARİHİ YARIMADA BİSİKLET GURUBU’nu oluşturduk.
    Binlerce yıllık tarihi içinde pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan, Bizans surları, Haliç ve Marmara ile çevrili yarımadamızda birlikte olalım. İstanbul’da yaşayanların bile bilmediği kültürel noktaları bisiklet turları ile yeniden keşfedelim. Bisikletseverler dünyanın gözbebeği olan bu şehri bir başka gözle görme imkanına sahip olalım.
    Etaplar belirlendi. Ana caddelere girmeden alternatif ara sokaklardan tarihi özellikleri bulunan gezi rotalarında olacağız. Her türlü güvenlik önlemleri altında önde, arkada ve arada profesyonel bisikletçi rehberleri ile Süleymaniye, Fatih, Zeyrek, Yavuz Selim, Fethiye, Balat, Fener, Ayvansaray, Edirnekapı, Eyüp, Ayvansaray, Eminönü, Gülhane, Sultanahmet, Çemberlitaş, Beyazıt güzergahlarında pedal basacağız.
    İstanbul Tarihi Yarımada Bölgesinde olan arkadaşların bize katılması için sizi bekliyoruz.
    Facebook Gurubumuz: Tarihi Yarımada Bisiklet Gurubu

sabit bunu beğendi.
  2. muhammet ali delibalta

muhammet ali delibalta Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    merhaba ben grubunuza istekde buLundum çengeLköydeyim ama vapurLa geçip sizin turLarınıza katıLabiLirim :)

Cengiz Yargıç

Cengiz Yargıç Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba,
    Tarihi Yarımada Bisiklet Turlarımız Her Cumartesi saat: 10:00 da başlıyor. Şayet o vakite yetişemezseniz bile kesin katılacağınızı bildiren formumuzu doldurup telefon numaranızı bırakırsanız, Fatih _ Eyüp veya Eminönü bölgesinde tura sonradan dahil olabilirsiniz.

4. demiralatalay

demiralatalay Aktif Üye

Seviye:
    Selam,

Haftaiçi turları yok mu? Kasımpaşa'da oturuyorum ve tek başıma çıkmak istemiyorum =)

5. Semih34

Semih34 Bisiklet tutkusu başka bir şey azizim

Adı:
    Semih
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Fatih zeyrekten selamlar

6. FurkanBadilli

FurkanBadilli Yeni Üye

Adı:
    furkan
    Seviye:
    selamlar herkese büyük adaya gidicem zirveye çıkmayı da düşünüyorum ama yalnız sıkıcı olabilir yanıma mtb kullanan bir kac arkadas arıyorum gelmek isteyen olursa mesaj atsin :)

7. farukakyuz

farukakyuz Yeni Üye

Adı:
    Faruk Akyüz
    Bisiklet:
    Bianchi
    Fatih Çapa'dan selamlar herkese yokmu buralarda kimse :)

Semih34 bunu beğendi.