İstanbul-Soma Maden Şehitlerine Saygı Turu (Sevgi ve Saygı Yolu)

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
@Mahmut. Anlatiminiz cok guzel daha uzun olsaydi yine okurduk. Sanirim cadir kullanmadiniz. Peki kaldiginiz yerleri onceden mi ayarladiniz ve yerlerin ortalama fiyatlarini ogrenebilirmiyiz

• Beğen
Tepkiler: Kafaikiteker
Scudo

Kafaikiteker

Aktif Üye
Tepki
340
Bisiklet
Merida
@nonsteril abi çok teşekkür ederim. Çadır kullanmak istiyordum ama günüm kısıtlı olduğu için kullanmadım.Yerler içinde daha önceden aramalarım neticesinde yer olduğunu ve rezarvasyon yapamadıklarını söyledilr.Yer konusunda biraz karambole davrandım galiba ama konaklamada sadece Edremitte sıkıntı yaşadım ve bu yüzdende Burhaniyeye gitmiştim.Ortalama 30 40 lira arası değişiyordu bazen daha ucuza. Ama kamp yapmadığım için yine içim biraz buruk. İnşallah önümüzdeki turlarda çadır kullanırım.

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
Ramazandan sonra. Ben de ege-akdeniz turu dusunuyorum. Forumdan baska dusunenlerde var haziran sonu gibi bir baslik acip bisiklet forum uyeleri olarak beraber pedallayabiliriz.

Cok uygun fiyatlara kalmissin. Gunluk yaptigin km fazla oldugu icin iyi dinlenmen gerekiyordu en mantiklisini yapmissin.

• Beğen
Tepkiler: Kafaikiteker

Kafaikiteker

Aktif Üye
Tepki
340
Bisiklet
Merida
@ÖmerMurat
Yorumunuz beni çok mutlu etti. Çok teşekkür ederim.Bu turu bitirdim acep ne zaman nerde nereye ne amaçla pedallıyacağımı düşünüyorum. Temmuz 3.Haftasında İstanbul serüveni başlayacak ve daha aktif olacağım.Bu arada eğer aksilik olmaz ise düşüncem sabit kalacak ve İstanbul Soma turunu kendim için gelenekselleştireceğim. Saygılarımla.

SOn olarak bir video derlemesi yaptım umarım sıkılmadan izlersiniz. Saygılarımla

Alın teri ile kömür karasının birleştiği şehir Soma. Facianın 3. Yıldönümünde yine acılara ortak olmayı çok isterdim. Nasip olmadı. 3 gün sonra ki tur nedeni ile. Yarın anneler günü. Somalı annelerimiz başta olmak üzere şehitlerimizin ailelerine Allâh sabır versin

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Tebrikler.. devamını dilerim