Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul-Silivri-İnecik-Araphacı-Sağlamtaş-Şarköy

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında yusuf ergül tarafından paylaşıldı.

1. yusuf ergül

yusuf ergül Yeni Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar .Bisikletle tur konusunda çok yeniyim açıkcası çocukluğumdan beri yapmak istediğim birşeydi fakat cesaret edemiyordum.Gerekli ekipman vs olmadan sırft çantası ve hantal beldeyama marka bisikletimle sırf 90 km gidemezsin diyenlere inat 1,5 günde şarköye gittim :) bunu sizlerle paylaşmak istedim . Yapamazsınız diyenlere pek aldırmayın :)
    http://ertanergul.blogspot.com/2013/04/istanbul-silivri-inecik-araphac.html

2. Ahmet Ayaz

Ahmet Ayaz Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Güzel bir tur olmuş, keyifle okudum. Benim de bir Silivri yapma hevesim var ve aynen sizin yaptığınız gibi 20-30 km'lik deneme turları atıyorum bu aralar. Blogda göremedim, Silivri'ye varmanız kaç saat sürdü? Tahminimce E-5 yanyoldan gitmişsinizdir mümkün olduğunca. Araçlar çok sıkıştırıyor mu yoksa rahat mıydı yolculuğunuz?

3. yusuf ergül

yusuf ergül Yeni Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    Açıkcası pek fazla süre tutmadım ama saat 11 gibi büyükçekmecedeydim .Sanırım saat 14:00 da silivri deydim .Sabah saat 7de çıktım ve geze geze dura dura gittiğim için pek kestiremiyorum.Yalnız şunu söyleyebilirim kumburgazı geçtikten sonra silivriye kadar baya tırmanmanız gerekiyor :) Hazırlıklı olun .Trafikte önemli bir sorun E-5te ortada kalabiliyorsunuz ..

Ahmet Ayaz bunu beğendi.
  4. mertalicanakcay

mertalicanakcay Üye

Adı:
    Mert Alican AKÇAY
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    bizim yazlık var şarköyde. Bu yaz izin kullandığım zaman otobüse yükleyip bisikleti tekirdağ oradan naip köyü üzerinden uçmakdere gaziköy ve hoşköy yapmak istiyorum..

5. yusuf ergül

yusuf ergül Yeni Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    Bence sahilden gidin daha kısa olur .Yolar yapılmıştır diye düşünüyorum :) Tekirdağa kadar otobüsle gitmek mantıklı :)