Istanbul şehiriçi bisiklet önerisi

rsomuncu

Üye
Tepki
30
İsim
remzi
Bisiklet
b'Twin
@onder_kilic
Ben de baktım bu bisiklete çok hoşuma gitti almayı planlıyorum enkısa zamanda parasini biriktirelim de bir.

Scudo

Çağrı Fatih Yamalı

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Carraro
@5inun Açıkçası konu mekanik disk fren olunca, V fren üstündür gözümde. Çünkü mekanik disk frenlerin yorucu olduğunu ve zaman zaman problem çıkardığını gördüm. Bu durumda sportster 10 daha güzel bir seçim olacaktır.

hlksnrr

Forum Demirbaşı
Tepki
564
İsim
Haluk ŞENER
Bisiklet
Scott
Original 5 Night&Day kullanıcısıyım sorusu olanlar buradan yada özel mesaj yoluyla sorularını sorabilir.

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
Ben city bike kullanıyordum, ancak şehir içinde motorlu taşıtların varlığı bildiğiniz üzere bizler için her zaman risk oluşturuyor.
Bu riskli ortamda seri ve hızlı olmanın, sadece yol bisikleti ile sağlanabileceğine inandım ve yol bisikletine geçtim.
Hızlanman gereken yerde çok rahat hızlanıyor, durman gerektiği yerde çok rahat durabiliyorsun. Üstelik yol bisikletinin manevra kabiliyeti de diğer bisikletlerden daha yüksek.

Hız,
Çeviklik,
Manevra kabiliyeti,
Çabuk tepki verme,
Dayanıklılık

Yol bisikletinde hepsi bir arada olan özellikler. Şimdi biri çıkıp diyecek ki, "yol bisikletinin jantı ince, lastiği patlar, kadrosu ince, hafif. Bu yüzden dayanıklı değil".

Sevgili kardeşim,
Ben de diyorum ki, bu kadar olumlu özelliğin yanında sana da yolda dikkatli gitmek ve önüne bakmak kalıyor.

Yol bisikletinden şaşmayınız.

• Beğen
Tepkiler: hlksnrr ve Berke

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Triban3 bütçeniz dahilinde en mantıklı seçim olacaktır.

hlksnrr

Forum Demirbaşı
Tepki
564
İsim
Haluk ŞENER
Bisiklet
Scott
Şunu da söyleyeyim Original 5 night&day sahibiyim fakat triban3 ü de almaya niyetliyim gerçekten kaliteli bir bisiklet bence triban 3 sizin için en en iyi tercih.