Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbul-rize gidiş planı

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında potomyalı53 tarafından paylaşıldı.

1. potomyalı53

potomyalı53 Yeni Üye

Adı:
    erkan karaosman
    Bisiklet:
    Salcano
    ilk öncelikle meraba,
    adım ERKAN bisikletim salcano ng 550 29 jant hidrolik disk fren
    yaşım 22 İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum. bisiklet hevesi mahalleden bir abimin bisikletini alarak ve onla beraber İstanbul içi tura çıkmakla başladı. en uzun turumuz ise 125.6 km oldu ve ben hala yol istiyor gitmek istiyorum standat sürüş yaptık istanbulun en yüksek tepelerde biri olan çamlıca tepesine çıktık rampayı arabaları bile zor çıktığı rampa da biz bisikletle çıktı. hedefimde ramazan bayramında daha uzun bitmeyecek yol arıyordum ve Rize gitmek istiyorum memleketimde Rize bu arada 3 senedi gidemiyorum. bu fikrimi söylediğim kişiler manyak mısın delimisin diyorlar gidilmez diyip ben vazgeçirmek istiyorlardı ben şimdi kesin fikrimi ortaya koydum ilk defa çıkı cam toplam 1146 km kaç günde giderim bilmiyorum ama imkansız bir fikrimin 2 gün en fazla 3 gün olacak ve kurban bayramın da yola çıkıcam bisikletimi bakımını yanıma ise yardım alet,edevat alıcagım mı forumda bir kaç yorum okudum tek gidemesin çok tehlikeli gibi yorum gördüm ben gideceğim kafa koymuşum hani cesareti toplayan veya tatil amaçlı gitmek isteyen bana mesaj yoluyla ulaşa bilir.belki kendim turu gözümde ufaltmış olabilirim sizce ne yapmam gerekli bilgi verirseniz çok makbule geçer. yazım hatalarımda dolayı okuyan herkes için af dilerim.. iyi paylaşımlar..