Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul-Milas(Muğla) 990km

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında mathman tarafından paylaşıldı.

1. mathman

mathman Üye

Seviye:
    Didim çıkışında 15km boyunca zırt pırt köpek kovalamasa daha devam edebilirdim.:boese157: Dizlerimin bağı çözüldü. Bir yerleşim birimine yaklaşınca köpek varmıdır yokmudur korkusuna yenildim. Yinede herşeye rağmen güzel bir deneyimdi. Seneye umarım kaldığım yerden devam ederim ama kesinlikle tek başıma olmaz ve köpek kaçırıcı tüm alet edevatla birlikte:))
    Fotoğraflarımı kendi siteme ekledim.
    http://www.muratyalcin.co.nr

Orhan Kılıç bunu beğendi.
  2. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Bu köpeklerden nasıl kurtulacağız bilemiyorum. Aynı duyguya bende kapılıyorum. Öyleki Yalıköye tek başıma gittiğimde gidiş yolunda o kadar çok saldırıya maruz kaldım ki canımı zor kurtardım. Şimdiye kadar böyle ısrarcı ve kararlı köpekler görmedim. Dönüşte yerleşim yerlerine yaklaşırken yol kenarındaki taş veya ağaç kökü gibi karaltıları bile köpek sanmaya başladım. Yani tam bir paranoya haliydi. Bu konuda en rahat ettiğim gezi ise İğneada gezim oldu. Çatalcaya giderken 2 kez köpekler havladı. Durup bağırınca da gittiler. Çoğu kez gitmeyi düşündüğüm yerlerden köpekler yüzünden vazgeçiyorum.

mathman bunu beğendi.
  3. muratcodek

muratcodek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    öncelıkle gezı mukemmel olmus pedalınıza saglık :) çok cüzzi fiyatlara köpeksavarlar satılmakta 25khz de ınsan kulagının duyamayacagı yalnızca kopeklerın duydugu bı ses bu,köpek bunu duyunca inanılmaz bır sekılde kacıyor :D denedim gördüm.. bu aleti istanbul toptancılar çarşısı(istoç) ve sirkecide bisiklet malzemecilerının orda vakıfbank var onun oldugu cadde uzerınde fotorf makınesı dürbün vs boyle ıvır zıvır aletler satan yerler var oralarda bulabılırsınız ;) saygılar..

mathman bunu beğendi.
  4. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba,

Köpek kovar 50 TL Mercan yokuşunda av malzemesi satan mağazalarda var.
    İki tip bir tanesinde fener özelliği de var ama gereksiz. Amerikan malı diye satıyorlar Taiwan malı çin mallarıda varmış ama şikayet çok olduğu için artık say-tılmıyor.
    10- 15 sene önce piyasa da köpek kovucuların düdük gibi olanları vardı ve çok ucuzdu.Çok aradım ama artık İstanbulda ki mağazalarda yok.

Orhan Kılıç bunu beğendi.