İstanbul Metro'da bisiklet

Scudo

bdevrim

Üye
Tepki
8
ya pedalsever arkadaşlarım bu konularda örgütlensek . bu konularda yılmadan baskı oluştursak.
ve bu sistemleri ülkemizde de görsek olmaz mı ?

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Orgutlenmisi var: Bisikletli Ulasim Platformu. Onlari facebook ve twitter'dan takip edip destek verebilirsiniz. BUP'un farkindalik turlarina katilabilirsiniz.

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Düzenli olarak düzenlenen bisiklet turları, bisikletin görünürlüğünü arttırıyor zaten. Ülkemizde çoğu şey arz-talep ilişkisi içinde işlendiği için zamanla olucaktır.

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Ama bu 2. sınıf muamele oluyor resmen hem beni diğerleri ile aynı yere koyacaksın millet poşetleri ile binecek hemde benden 2 defa basmamı isteyeceksin o zaman bende bisikleti koridorun ortasına koyarım 2 kişilik yer kaplarım, Ama bu mantık da bize yakışmaz işte el mahkum çekiyoruz :(

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Halk seçiyor bu adamları, olan yine halka oluyor. Biraz düşünün sakin kafayla...hakkaten bu nasıl mantık ?

Tepki
22
Arabayla trafikte yoğunluk yaratmayarak bisikletimle bir nebze olsun katkida bulunuyorum. Az da olsa trafiği rahatlatmak için bisikletiyle gelenlere ucretsiz ulaşım vermesi gerekir diye düşünüyorum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi