İstanbul- Merter Mc donalds'ın önünden Bisikletim çalındı !!

rebellious

Üye
Tepki
58
İsim
Onur Kalafat
Bisiklet
Scott
Dün gece saat 22:00 sularında Giant marka bisikletim Merter Mc donalds'ın önünden çalınmıştır. Güvenlik görevlisi Tozkoparan istikametine doğru gittiğini iletti bana fakat çalanı görememiş.

Bisikletin fotoğrafları aşağıdadır

Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.

Merter ve çevresinde oturan arkadaşlara önemle duyrulur.

mail adresim: onurkalafat@hotmail.com

Önemli not: Bisikletimin sol pedalı kırıktır. En belirgin farkı budur..

Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: dogan58
Scudo

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Büyük geçmiş olsun.İnsan değil bu varlıkalr.En kısa sürede bulman dileği ile ama giden gelmiyor.bu varlıkalr yok ediyor resmen.Büyük geçmiş olsun ...

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: N.Erdem TUGRAHAN

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Geçmiş olsun güzel kardeşim.. Yakalanır merak etme.. E Merterde de oralık mobese doludur zanımca.. Üstüne git bırakma..:(

rebellious

Üye
Tepki
58
İsim
Onur Kalafat
Bisiklet
Scott
Teşekkür ederim. Karakola gittim. İfademi aldılar. Bisikletin çalındığı yer, kameraların kör noktasında kaldığı için maalesef hiçbir görüntü yok. Lütfen arkadaşlarımıza konuyu yayalım.

İyi haberlerinizi bekliyorum..

rebellious

Üye
Tepki
58
İsim
Onur Kalafat
Bisiklet
Scott
Teşekkürler. Bulanın veya görenin 155'e haber vermesini rica ediyorum. Poliste kayıdı bulunmaktadır

Celasin Telli

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Cannondale
@Onur Kalafat

Çalındığı yer kör nokta olabilir-ki hep kör noktada kalır zaten, anlayabilmiş değilim- ama kaçarken mutlaka girmiştir kayıtlara. Sonuçta saat belli, istikamet belli. İş yapmaya niyetleri varsa bulurlar.

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
çok geçmiş olsun onur abi inşallah en kısa zamanda bulunur

rebellious

Üye
Tepki
58
İsim
Onur Kalafat
Bisiklet
Scott
Sağolun arkadaşlar.. İnşallah ya.. Taksitleri bile bitmemişti henüz :-/

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
Böyle kısa parklarda çok etkili alarmlar var ikea da mıknatıslı mıknatıslar birbirinden ayrılınca deli gibi ses çıkartıyorlar kesin duyarsın nerde olursan ol onlardan almanı tavsiye ederim ağırlıgı yok denecek kadar az.Ve geçmiş olsun.

GokmenOzyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
703
Bisiklet
Cube
bunlar parçalayıp satıyorlarmıs duydugunma göre bide bunun seri no su falan yokmu hani onuda bildirirsin polise daha rahat olur bütün gördükleri markaların no suna bakarlar geçmiş olsun

rebellious

Üye
Tepki
58
İsim
Onur Kalafat
Bisiklet
Scott
Seri numarası fatura üzerinde yazmadığı için polise veremedim o bilgiyi. Zaten versem de her gördükleri bisikleti ters çevirip altına bakamayacaklarına göre gerek de yok buna. Giden gitti artık.. Bahara doğru çalınan bisikletimle aynı ayarlarda başka bir bisiklet alıcam :-/

Tepki
11
Kafanı yorma Onur cuğum daha iyisini alırsın ..Malesef insanımızı anlamak mümkün değil.. Geçmiş olsun tekrar .. Görüşmek üzere daha öncede söylediğim gibi bisiklet ihtiyacın olursa benim ki emrindedir.. Görüşmek üzere..