Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul Kocaeli Sakarya Düzce Akçakoca

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında engin güner tarafından paylaşıldı.

1. engin güner

engin güner Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yine sessiz sedasız bir tura çıktım. 6 Mayıs sabahı İstanbul’dan sisler içerisinde ılık kapalı birazda esen havada. Yolcuğum 280 ila 300 km olarak hesaplamıştım nihayetinde öylede oldu. 3 gün içinde keyifli güzel bir tur gerçekleştirdim. Hem kendimi fazla yormadım hem de her km her karış yeri doya doya dolaşabildim. Ayrıca yolda Sayın Murat Kara kardeşimizle karşılaştım kendisi bisikletiyle Türkiye’yi dolaşıyordu onunla bir gün beraber yol alıp sabah ayrıldık. Kendisine Türkiye turunda başarılar diliyorum. Yol güzergâhım sırasıyla Ağva kandıra kaynarca karasu koca ali Akçakoca ve son olarak Düzce’ydi Düzce’den dönüşümü otobüsle gerçekleştirdim. birkaç kare fotoğrafla bu geziyi sizlerle paylaşıyorum saygılarımla

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.431775496919168.1073741837.100002601644360&type=3

2. Kadir AYINTAP

Kadir AYINTAP Forum Bağımlısı

Adı:
    Kadir
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Memleketime kadar pedal çevirmişsin :)
    Ayağına sağlık, sıcak olmayan çok güzel zamanda yola çıkmışsın tam tur zamanı...
    Nufusta artış var :)

3. engin güner

engin güner Forum Demirbaşı

Seviye:
    sanırım düşmüş mü ne :) evet o yokuşlar başka bir havada bir hayli terletirdi

4. FatihC.

FatihC. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    kadir abi nüfus düşmüş memleketimiz de

engin ayaklarına sağlık, güzel bir rota seçmişsin

5. oguzhaanbulbul

oguzhaanbulbul Yeni Üye

Adı:
    Oğuzhan BÜLBÜL
    Bisiklet:
    Carraro
    Kabalak bayırı tepeköy bayırı nasıl gectiniz yolculuk nasıldı bende akçakocalıyımda istanbuldan akçakocaya gitmeyi gözümde büyütüyorum o bayırlardan dolayı

6. çağlar k arslan

çağlar k arslan Üye

Adı:
    Çağlar
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @oguzhaanbulbul hocam bisikleti aldığımın ikinci günü daha kondisyon falan yokken Düzce'den akçakocaya gittim yüküm falan yoktu ama Sırt çantam vardı yedi sekiz kilo zaten 4-5 litre su vardı çantada ilk turumdu nolur nolmaz diye doldurdum suyu tabi yarım saat sonra ısındı hepsi. Kabalak bayırını her Türlü çıkarsınız gözünüzü korkutmasın yavaş yavaş çıkarsınız ondan sonra çok güzel bir iniş var o yorgunluğunuzu unutturur 4-5 km sonrada ikinci Yokuş var ondan sonrada akçakocaya kadar dümdüz ve hafif iniş gözünüzü buralar korkutmasın atlayın gelin :)