Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Istanbul-kars turu icin rota yardimi

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında kadir aşnaz tarafından paylaşıldı.

1. kadir aşnaz

kadir aşnaz Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaslar selamlar

15 temmuz tarihinde yola cikip kardeniz uzerinden karsa dogru yol alacagim. Bildigim kadari ile samsundan sonra yeni sahil yolu basliyor ve artivine kadar karadenizi takip ederek oradan asagiya inecegim, ancak hem asagidaki yollar cok cekici gelmedigibden hemde mevsimden dolayi surekli karadeniz uzerinden gitmek istiyorum.. istanbul cikisli samsuna kadar bir rota icin tecrubelerinie ihtiyacim var.

Daha once buralardan gecen, yol ve egim durumu, konaklanacak(cadir) yerler hakkinda bilgi verebilirseniz cok sevinirim..

Simdiden herkese tesekkurler..

Kisa bir bilgi; yolculugu tek yapacagim, daha onceden ayvalik ve gurcistan turlarina ciktigin icin genel bir tur bilgisine sahibim..

2. Gökhan.ALPTEKİN

Gökhan.ALPTEKİN Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba ben de agustos ayinda Batum-Samsun turu planliyorum, arastirma yaparken şu projeye rastladım:
    http://www.euroasiavelo.com
    Yardimi dokunur umarim, simdiden ayaginiza saglik...

3. engin güner

engin güner Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu güzegah üzerinde yoldayım lakin ben kısmen e 80 yolunu tercih bulundum bana facebook adresimden ulaşınız şuan burdan fazla yazamıyorum

4. kadir aşnaz

kadir aşnaz Yeni Üye

Seviye:
    gokhan bakındım biraz.. ama maalesef hep ordu ve sonrası için detaylı bilgi var.. ama iyi oldu kurcalıyorum arada.. tesekkur ederim..