Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul Kadıköy'den Merhaba

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Atakan Kamcez tarafından paylaşıldı.

1. Atakan Kamcez

Atakan Kamcez Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Merhaba arkadaşlar;

18 yaşındayım, Kadıköy'de oturuyorum. Bu yaz, şu sınav olayını atlatınca, bisikletimle bir Karadeniz turu yapmayı düşünüyorum. Bu sebeple, her türlü rota önerinize ihtiyacım var. Rotanın özellikle köy, kasaba, yeşillik alanlar barındırması tercihimdir. Bisikletimi daha geçenlerde aldım. Eskiden bir Kron'um vardı. Tam olarak detaylarını hatırlayamıyorum. Fakat yeni aldığım bisikletin, özellikle de gerek ülkeler arası olsun, gerek şehirler arası olsun uzun turlar yapmayı planladığımdan iyi bir bisiklet olması gerektiğini düşündüm ve bir TREK FX 7.4 aldım. Bu tur olayları 15 yaşımdan beri kurduğum bir hayalin gerçeğe dönüşmesi olacak. Sanırım ne kadar heyecanlı olduğumu tahmin edebilirsiniz. İnsanın hayalini kurduğu şeylerin yavaş yavaş gerçekleştiğini görmesi gerçekten şaşırtıcı ve çok güzel bir şey. Bu hafta tur için bir de 55 litrelik su geçirmez heybe çanta aldım; bagajı da yabancı bir sitenin tavsiyesi üzerine sipariş vereceğim iki gün içinde. Sizlerin de özellikle alınacak çadır, mat, çamurluk(gerekli midir, gereksiz mi?), rotalar vb. konularda yardımlarınıza çok ihtiyacım var ve yardım ederseniz çok sevinirim.

Herkese tekrar merhaba!!! :alkis:

2. Mert-Demir

Mert-Demir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bende acıbademdeyim bende istanbul-eskişehir istiyorum ama benim bisikletim yol bisikleti tek günlük tur lazım benim içinde önemli konu güncel kalsın :)

3. Atakan Kamcez

Atakan Kamcez Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Birbirimize yakınız o zaman, ben de merkezde değil; Koşuyolu civarında oturuyorum. Hemen Nautilus'un karşısında. Bir gün olur da, tur için falan arkadaşa ihtiyaç olursa, haberim olsun :)

4. Can Teker

Can Teker Aktif Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Hosgeldin Atakan. Ben de Kosuyolu'dayim, Validebag tarafinda. Tek gunluk turlara sicak bakarim. :)

5. Atakan Kamcez

Atakan Kamcez Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Böyle her gün gittiğiniz, içinde yürüdüğünüz sokaklarda yaşayan insanları internet ortamında tanıyınca bir garip oluyormuş insan. "Aaa, bunlar da yaşıyormuş" gibi bir duygu doğdu şimdi içimde :) Her cumartesi, pazar sabah yedi-sekiz civarı Validebağ'da yürüyüş yaparım; yaklaşık iki yıldır düzenli olarak yapıyorum. Fakat söylemeliyim ki; Validebağ koru olmaktan resmen çıktı, şantiye alanına dönüştü bildiğiniz. Tek günlük bir tur planı olursa haberleşelim :)

6. Can Teker

Can Teker Aktif Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Evet, koru maalesef savas alanina dondu. Is makinalarinin sesi de sabah alarmimin yerini aldi son birkac aydir. :)

Tur konusunda bir tecrubem yok. Sadece hafta ici aksam ve haftasonu erken saatlerde (6-7 cikisli) Maltepe'ye gidip geliyorum sahilden. Organize etmek isteyen olursa hayir demem. Bana gunluk rotamda katilmak isteyen de buyursun gelsin. Yagmur camur olmadigi surece yoldayim.