İstanbul-İznik-İstanbul ~125 km.

Scudo

omer iltan

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Specialized
benim eklediğimin tam tersi sırasıyla yayınlandı fotolar. hay aksi...

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Favori turlarım arasına girdi! Bu kadar yakın mı yahu? Sanırım gidiş dönüş değil ondan. Gezi notlarınızı da paylaşırsanız çok sevinirim. Örneğin nelerle karşılaştınız veya güzergahta bilmemiz gereken şeyler var mıdır?

Bu arada fotoğrafları küçük tıklamalı paylaştığınız için sizi kutlarım. Genelde koca koca resimler bakması da, yüklenmesi de zor oluyor. Ayrıca aralarındaki satır başlarını silip yan yana birden fazla fotoğraf daha şirin görünecektir.

Başarılar...

• Beğen
Tepkiler: omer iltan

omer iltan

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Specialized
sondan başlayıp başa doğru bakmakta fayda var.....

omer iltan

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Specialized
teşekkürler. ilk defa fotoğraf paylaştım ve pekte başarılı olamadım sanırım. aslında ilk başta fotoların küçük olması pek hoşuma gitmemişti. sizinkiside farklı bi bakış açısı. tabi neden sıra tersten başladı onuda henüz anlamış değilim...

omer iltan

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Specialized
gidiş güzergahı (altınova,boyalıca,iznik) gayet keyifli idi. fotoğraflardan da görüleceği üzere, doğa çok güzel, yeşillik ve yol boyunca sağda yolu takip eden ırmak güzeldi. geçtiğimiz köyler, yollar güzeldi. araç yoğunluğu yok denecek kadar azdı. ancak dönüşte orhangazi-yalova için aynı şeyleri söylemek güç. yol, ana yol, doğa pek iyi değil ve trafik hat safahada idi. iznik'e gidenler oradaki meşhur köfteciye uğramalı. kime sorsalar tarif edilir. teşekkürler.

omer iltan

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Specialized
gezi; bir günde gidiş-dönüştür. fakat bu turu gerçekleştirecek arkadaşlara; dönüşte "orhangazi-yalova" güzergahı yerine farklı bi güzergah denemelerini ya da gidildiği gibi "boyalıca-altınova" güzergahından dönmelerini tavsiye ederim..

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çok güzel bir tur olmuş ayaklarınıza sağlık :) Fotoğraflar çok hoş, doğa muhteşem :)

• Beğen
Tepkiler: omer iltan

alaskha

Üye
Tepki
54
Çok mantıklı ve güzel bir gezi olmuş, her ne kadar dönüş yolu zorlu olsa da aynı yolu ikinci kez geçmek "gezilerin en soğuk yüzü"...Ayağınıza sağlık, bana da ilham verdi...