istanbul-izmir

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

burak altınsoy

Daimi Üye
Tepki
71
arkadaşlar ben yeni katıldım forumunuza ama inanın bukadar güzel bir bisiklet forumu görmedim..hepinizin emeğine sağlık..benim sorunum şu ki...ağustos sunu veya eylül ayının ilk haftası bir istanbul-izmir turu yapmak istiyorum. bu turda bana yol arkadaşlığı yapabilecek arkadaşlara ihtiyacım var...haberlerinizi bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyorum. sağlıcakla kalın.

Scudo

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Konuyu yanlış yerde açmışsınız. Düşündüğünüz tur tarihine çok zaman var. Tarih yaklaştığında siz vazgeçmezseniz yanınıza arkadaş bulabileceğinizi düşünüyorum.

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
eğer sizede uyarsa biz 3 4 arkadaş temmuz 18 inde istanbuldan izmire gidicez :)

burak altınsoy

Daimi Üye
Tepki
71
orhan bey ..forum un acemisiyim ya mazur görün artık...nerede açmalıyım sizce bu konuyu ?

burak altınsoy

Daimi Üye
Tepki
71
samet arkadaşım teklifin cazip...umarım ayarlıya bilirim vaktimi...eğer denk getirebilirsem çok mutlu olurum size katılmaktan

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Orhan Kılıç

Gezi ve Tur Duyuruları-Organizasyonlar bölümüne açmanız gerekirdi. Bu bölüm şehirler arası turların anlatıldığı ve resimlerinin paylaşıldığı bölüm. Birdeİstanbul-İzmir rotanızı belirtirseniz daha iyi olur. Malum İstanbuldan İzmire gitmek için pekçok alternatif mevcut.

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
orhan abininde dediği gibi yol güzergahını belirtmeniz lazım benim aklımda yalova bursa balıkesir edremit ordan sahil boyu aşağıya inmek var aliağa foça falan gibi en azından denize nazır manzaralı bir yol :)

burak altınsoy

Daimi Üye
Tepki
71
tabiki öyle olamlı bende senin gibi düşünüyorum....bu arada gezi ve tur duyuruları bölümünde açtım konuyu bir çok katılımcı arkadaş var sende o bölümden takip edersin

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.