Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul-İzmir için yol arkadaşı aranıyor

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında b.özgür KUL tarafından paylaşıldı.

1. b.özgür KUL

b.özgür KUL Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhabalar.Ben ve bisikletçi bir arkadaşım önümüzdeki hafta en geç sonraki hafta İstanbul'dan İzmir'e gitme planımızı gerçekleştirmek istiyoruz.2 kişiyiz çadırımız var.Rota konusunda çok kesin kurallarımız yok.Konuşulur anlaşılır :).Belki forumdan bizimle aynı yolu gitmeyi isteyen arkadaşlarımız olur diye düşündüm ve buradan bildirip sormak istedim.Eğer bu yolu bizimle birlikte geçirmek isteyen olursa lütfen benimle irtibata geçsin.Beraberce daha iyi bir tur olur düşüncesindeyiz.İyi akşamlar.

2. Kemal Caner

Kemal Caner Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben düşünebilirim. Zaman ve Rota uyarsa İzmir'i fethedebiliriz.

3. Bahadır Kubaş

Bahadır Kubaş Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    kesin tarihi belirleyin yıllık izinimi denk getirebilirsem bende katılırım. Ne zamandır istiyordum izmire tur yapmayı :)

4. b.özgür KUL

b.özgür KUL Üye

Seviye:
    Arkadaşlar çok memnun oldum.Durumumuz uyarsa beraberce gidelim.Bizim bir çadırımız var ama hepmize yetmez :).Acaba sizde de çadır var mı?Bunun dışında rota meselesi pek sorun değil, Tekirdağ Eceabat dan çanakkale'den sahili takip edebiliriz.Ya da Deniz otobüsü ile Bandırma yapıp oradan devam edebiliriz.Biz çıkmaya neredeyse hazırız.Tek sorun Dealextreme den verdiğimiz bazı siparişler elimize henüz ulaşmadı.Ürünler Türkieye geldi ama henüz dağıtıma çıkmadı.Hazır oluruz ürünleri alır almaz yola çıkabiliriz.

5. Kemal Caner

Seviye:
    Saygıdeğer Arkadaşlar çadır, uyku tulumu, mat bunlar sorun değil. Ben daha önce İzmir'e bir arkadaş grubu ile pedallamaya çalışmıştım. Ama benle bir arkadaş yarı yoldan otobüsle dönmek zorunda kaldık. Kaldı ki havalar çok sıcak. Birde bunu sorduğum için kusura bakmayın ama daha önce şehirler arası tur yaptınız mı? bir de bisiklet arızası konusunda bilginiz var mı? Ki bende bu konuda çok bilgili değilim. Gidilecek yol bana göre çok ciddi yol bir de birbirimizi tanımamız açısından sormak istedim. Rota konusu da benim tercihim Ege kıyıları. Ben hemen çıkamayabilirim. Gene iletişime geçeriz.

Derin saygılar

6. b.özgür KUL

b.özgür KUL Üye

Seviye:
    Rota konusunda sorunumuz yok.Madem tur konusunda bizden tecrübelisiniz, rota konusunda sorun yok.O rotayı takip edebiliriz.Bisiklet tamiri konusunda, Çocukluktan beri bisiklet kullandığımızdan genel olarak birşeyler bildiğimize inanıyorum. :) Belki çok profesyonel değilizdir ama beraberce sorunların altından kalkabilecek kapasitede oluruz diye düşünüyorum.Bizim ürünlerimiz de henüz gelmedi.Gümrükten çıktı mı çıkmadı mı bilmiyorum.Bir ihtimal önümüzdeki haftaya kalabiliriz.

7. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye:
    gecen sene istanbul izmir turu yapmıştık. 3 günde. zaman uyarsa ben de katılmak isterim. foruma pek girmiyorum, iletişim adresimi bırakayım. ugurum212@gmail.com

8. nihat yildir

nihat yildir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    bu turu kaç günde yapmayı planlıyorsunuz? izmire gittikten sonra tekrar bisikletle mi döneceksiniz? sizin turunuza katılamayacağım. belki ileride tekrar yapılırsa diye soruyorum.

9. b.özgür KUL

b.özgür KUL Üye

Seviye:
    Hocam tur için çok kesin zamanlama düşünmedik zira tam olarak rotamızı dahi kararlaştırmamıştık.Uzun olan tekirdağ-çanakkale-edremit şeklinde kararlaştırdık son zamanda.Dolayısıyla biraz uzayabilir.Fakat amacımız bir an önce varmak değil, çevreyi de görerek gitmek olduğu için kesin birşey diyemeyeceğim.Ama turu tamamlayınca gittiğimiz zamanı verebilriim :).Ve evet dönüşü de bisikletle yapmayı düşünüyoruz.

Kemal Caner bunu beğendi.
  10. gurkan

gurkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    MErhaba;

Tura çıkabildiniz mi merak ettim?

11. Kemal Caner

Seviye:
    En azından ben çıkamadım.