Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul İstinye'den merhaba

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında murat116 tarafından paylaşıldı.

1. murat116

murat116 Yeni Üye

Selam arkadaşlar,Ben Murat Uzanal İstanbul İstinyede ikamet ediyorum.Foruma uzunca bir süre önce üye olmuştum fakat paylaşımda bulunma fırsatım olmadı.Çok uzun yıllar kullandığım bisiklete yaklaşık 10 yıl süre ile ara vermek durumunda kaldim.Son zamanlarda iyice tutuşan bisiklet sevdası beni yeni bir bisiklet almaya itti.İki hafta önce sıfır ayarında olmak üzere ikinci el sedona 321 şehir bisikleti aldım ve çok memnunum.Alışma turlarına başladım gün aşırı 20 km kadar kullanıyorum.Aksesuar ve ihtiyaç olan ekipmanları tamamladım sayılır.Forumdan edindiğim yorum ve bilgiler ışığında dün spd pedal ve ayakkabısını aldım.Aslında yazılanları okuyunca biraz tereddüt etmedim sayılmaz.Ama hiç alışma yapmadan çıktığım 24 km lik gezimde hiç sıkıntı yaşamadım.

Neyse çok uzatmıyım.Ama şunu söylemek isterim,bu forum gerçekten bir nimet.Çok yararlı bilgiler ve bu yararlı bilgileri aktaran çok değerli üyelere sahip.Aktardığı bilgi ve deneyimler için herkese ayrı ayrı teşekkürler.Yeni bisikletimle aranızdayım bundan sonra.Herkese bol pedallı günler diliyorum.

gok ve haceli yılmaz bunu beğendi.
  2. mesut.c

mesut.c Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    selam bende tarabyadan çıkıyorum kuruçeşme ortaköy bebek vs. gidip dönüyorum güzergahım uyarsa haberleşip pedal atarız tanışmış oluruz

3. Aytaç Kayadevir

Aytaç Kayadevir Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba!

İstineye'ye oldukça yakın, Reşitpaşa'dayım. Velosipet dünyasında (bisikletin eski adı velosipetmiş, bence daha eğlenceli bir isimmiş :)) görece yeni sayılırım. Fırsat buldukça geziniyorum sahilde veya şehir içinde çeşitli yerlerde. İmkân olur da beraber pedal çevirebilir miyiz? bilmem; ama çevirebilirsek fena olmaz sanki ;) Ben de Sedona 701 var. Dağ bisikletlerinde biraz alt modellerden sayılıyor; ama birlikte gerçekleştirdiğimiz gezilerde bana hiç sorun çıkarmadı ;) İleride daha iyisini alacağım gibi görünüyor.