Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul içi bazen de şehirlerarası sürüş için tavsiye

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında yldrmesut tarafından paylaşıldı.

1. yldrmesut

yldrmesut Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar :) uzun süredir hangi bisikleti alacağıma dair karar aşamasındayım, bir türlü karar veremeyenlerdenim ve bu bir süre sonra can sıkıcı olmaya başlıyor :) Genellikle İstanbul içinde kullanacağım bir bisiklet istiyorum, yazları şehirlerarası da kullanabileceğim bir bisiklet olsun istiyorum. Acaba İstanbulun bozuk yolları için uygun fakat aynı zamanda uzun yol için müsait bisiklet var mıdır? Aklımdan geçenlerin fotoğrafları aşağıdadır. Bana bir yol gösterin lütfen :)

Salcano İstanbul M, 28 jant şehir bisikleti. Arka tekerleğinin patlaması dışında 50 km yolda bana hiç sıkıntı vermemişti, ancak sürdüğüm yol tamamen asfalttı. İstanbul içindeki bozuk asfaltlarda ne iş görür bilemem :) Sürüş keyfini, hızını ve bagaj imkanını sürenler bilir.

Trek FX 7.0 2011... Treklerin sadece 3700 serisinin 2010 modeline bindim, dağ bisikleti olsa da esnekliği hoşuma gitmişti, FX serileri İstanbul içi için nasıldır bilemiyorum. Kullanan dostlara sormak gerek :)

Diğer bisiklet markalarına da açığım... Tavsiyelerinizi bekliyor, şimdiden teşekkür ediyorum...