Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbul-fethiye(kabak vadisi)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Barış Canbakal tarafından paylaşıldı.

1. Barış Canbakal

Barış Canbakal Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba,
    Temmuz sonuna doğru fethiyeye gitmeyi planlıyorum. Daha önce bukadar uzun bir tura çıkmadım, hep günlük turlar yaptık. Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. En başta bu kadar uzun bir yolun olmassa olmazları nelerdir?(hem bisiklet için hemde yolda yapılacak kamplar için)
    İstanbul fethiye arası gitmiş olan varmı bilmiyorum ama belki ara yollarla ilgilide tavsiyeler olabilir. Yada bütün yolla ilgili.
    Son olarak malesef hiç bir arkadaşımı ikna edemedim yanlız gidicem aslında problem yok bunda ama bir yol arkadaşı fena olmazdı:)
    Şimdiden teşekkürler
    Barış

2. Serkan Aydın

Serkan Aydın Üye

Seviye:
    burada ist. balıkesire bisikletle gidicek arkadaşlar var onlarla balıkesire kadar gidebilir sonrada tek başına yoluna devam edebilirsin burada eski msj'da bak uzun yol giden arkadaşlar var.

3. Emre Nallar

Emre Nallar Üye

Seviye:
    Ben de bisikletle Ayvalık'a gidiyorum Edirne'den. Şu yağmurlu günler geçtikten sonra yola çıkıcam. İlk gün 220 km pedallayıp Eceabat'ta kamp yapıcam. İkinci gün de Burhaniye'ye varıp burada tatilime başlicam. Daha sonra Ege'ye doğru devam etmeyi düşünüyorum. 2 hafta falan konaklicam çünkü Burhaniye'de. Oradan aşağı beraber de gidebiliriz.

4. Barış Canbakal

Barış Canbakal Yeni Üye

Tamam haberleşelim burhaniyeye gelirim ordan beraber aşağıya doğru gideriz tarihler uyarsa...

Emre Nallar bunu beğendi.
  5. Emre Nallar

Emre Nallar Üye

Seviye:
    Büyük ihtimalle uyacaktır. Ayın 7sinde yola çıkıcam. 8'inde burhaniye'deyim. En az 2 hafta kalsam 22'si eder. Sen de o birkaç gün içinde gelmiş olursun diye tahmin ediyorum. Veya yola çıkmış olursun. Böylelikle Burhaniye'den itibaren Ege turuna başlamış oluruz.