Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul' da ki Arkadaşlarımdan Yardım Talebi.

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Ender Alıcıoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar

Bizleri Muğlada gezdiren ağırlayan bisiklet dostu arkadaşlarımızdan Bülent Savran beyin sizden bir isteği var eğer bu konularda bilgi sahibiyseniz, Bülent beye yardımcı olabilirseniz , çok sevineceğiz.

Bülent bey bize bu sorusunu BURDA 191 nolu mesajda sormuş.

İlgisi ve bilgisi olacak , arkadaşların yardımlarını bekliyoruz.

Sevgi ve selamlarımla.

2. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    ender abi ben söyle bir cevap yazdım umarım yeterli olur;

bülent bey bu akşam florya dinlenme tesislerine turumuz var.oradaki yetkili kişilerle görüşüp bilgi sahibi olalım ve konu ile hep beraber neler yapabileceğimiz yönünde fikir alış verişi yapıp sizlerle paylaşalım.

3. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Çok teşekkür ediyorum Nikolay'cım.
    Bülent Savran bey bisiklet konusunda ve kendi branşında çok değerli bir arkadaşımız. Ona yardım etmek çok güzel birşey. Bir de kısmet olur yer bulup, İstanbula grubuyla geldiğinde tanıdığınızda, benim ne kadar doğru söylediğimi göreceksiniz.
    İnan ona İstanbul'da istediği bir yer bulmak için herşeyi yapmaya çalışıyorum.

Sevgi ve selamlarımla.

4. tatlı cadı

tatlı cadı Yeni Üye

Seviye:
    gerçekten çok büyük bir azim çok güzel görünüyorsunuz bizlere örnek olacaksınız bende denizliliyim geçenlerde gelen gruptan haberim olsaydı gelmek isterdim

5. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Merhaba Tatlı cadı

İnanın bisikleti çok sevdiğim için herşeye koşmaya çalışıyorum. Ama bunları hep siz bisiklet dostları sayesinde yapıp başarıyoruz. Bu forumun bu iştede çok büyük desteği olduğu, bisikletli kişileri, birbirine arkadaş, dost yaptığıda ortada, olan bir gerçek.
    Şimdi burada Muğla' da bize dostluğunu esirgemeyen Bülent beye yardım etmeyip kime edeceğiz. Sanıyorum bu gece İstanbulda ki arkadaşlarımız, verdikleri haberlere göre somut birşeyler ortaya çıkaracaklar.

Geçen Muğla'ya geldiğimizde Denizliden de dostlarla tanıştık. Sanıyorum, yakınlarda bir gezide Denizliye yapabiliriz. O zaman kısmetse tanışır beraber pedallarız. Zaten bu tip gezileri sanırım artık daha sık gündeme getirip ,bu gezileri çoğaltacağız. Çünkü, halen o gezinin, içimize düşen güzel alevi ile ,yanıp tutuşuyoruz.

Görüşmek, tanışmak, hep beraber dostlarımızla pedallamak üzere,

Sevgi ve selamlarımla.