İstanbul capa -Edirne otogar antrenman gezisi

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
evet İstanbul capa -Edirne otogar antrenman gezimiz cok yakında resimlerle burada hizmetınızde olacak.yalnız dıkkat koftelı dutlu bol km lı bır gezi oldu kalbe zarar verebılır:p

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç
Scudo

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
neeeeee çabuklaştırın bakayım bu paylaşımı şu köfteleri,dutları bir göreekkkk:D :D

mcyc

Daimi Üye
Tepki
147
hikaye falan hiçbirşey gelmedi ama şimdiden tebrik edeyim uzun yol yapmışsınız.
bir de gelmeden önce haber verseydiniz buluşur tanışırdık...

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Mehmetim burgazzım çayımı demledim , birazdan mısırda patlatacağım resimleri bekliyorum :D . ne dutu mehmet, hiç zannetmiyorum ,Kesin uçmuşsunuzdur siz:rolleyes:

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
evet baslıyoruz olay tamamen ozgurluk.tabıat,kus seslerı,bısıkletlerımızın tekerlek ıslıkları ve yasın ile hakan abının avazları cıktıgınca bagırarak stres atmaları.
(link)
grubumuz uc kısıden muteakıp yasın hocam hakan abı ve ben.yeter de artar bıle.uzun yolda aynı kafa adamlarsanız kmler vız gelıyor
(link)
capadan baslayarak vatan caddesınden mahmutbey gıselerde hakan abı ıle bulustuk,hadımkoy taraflarında yasın katıldı ve aynen devam.
(link)
yol 120 150 kmlerde ıyıce arac trafıgınden arındı gecen aracların bırcogu bızı selamlamadan gecmıyordu
(link)
adamlar gercekten saglam
(link)
yasın hocam ıhtıyac molasında
(link)
derken km ler 180 lerdeyken yanımızdakı butun sekerlı seyler tukendı su mevcudıyetımızde tehlıkelı sevıyelere gelmek uzereydı luleburgaza donelım dedık 10 15 km cekerdı gırmesı cıkması ile 30 km.tam bunu dusunurken ılerde bır cami gorduk.yolun yaklasık 1 km uzagında kalıyordu yalnız paralı yoldan oraya gırıs yapmamıslar.koye nasıl gırdık acaba*

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
evet aynen bu sekıl(bu tabıı ayrılırken cektıgım bır resım inerken tersını dusunun)
(link)
evet geldıgımız yer saraykoy beledıyesı,eskıden köymus sonra beledıye olmus kırıkkaleye baglı,insanları cok sevecen,bız bu dunyadan degılmıs gıbı gozuksekde bızı fazla yadırgamadılar.gırıste bulunan benzın ıstasyonuna dalıyoruz.ayak ustu bır banyodan sonra ıcerı gırıyoruz ve laf lafı acıyor.
(link)
benzın ıstasyonun sahıbı ıle konusurken icerdekı 2 mınık kopek gozumuze carpıyor bu ıse harbıden ılgınc bır kopek.musterının verdıgı parayı alıp dırek sahıbıne getırıyormus.ayrıca bırcok kagıdın arasında parayı cıkartabılıyormus.deste nın arasından sahte parayı cıkarabılıyormus.bız oha dedık.ama amcam hepsının ayrı ayrı hıkayelerını anlatınca bız oha olduk yanı.(anlatması uzun surer bıraz yalnız bır bayanın ustunden para cekmesı kısmı varkı delı bısı)
(link)
(link)
derken yemek faslına gecıyoruz

• Beğen
Tepkiler: abdullahabdullah

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
hemen koftecıye atıyoruz kendımızı.yalnız burası aslında kasap ama kendın pısır kendın ye de yapabılıyorsun yanı.
(link)
(link)
hakan abı sazı elıne alıyor
(link)
(link)
depoyu doldurup tekrar yola koyuluyoruz dılekolay 1.5 kilo kofte ve et yemısız 2ser ayran ıcmısız ve 2 surahı suyu devırmısız bunları erıtmemız lazım degılmı
evet işte edırne 70 tabelası gormesı cok zevklı gercekten
(link)
(link)
gıderkene yasın durunnn dıye bagırdı hoppala ya dedık ne oldu
(link)
fazla soze ne gerek var bal gıbı valla hepsı.hasan abı senın gıbı aynı:D
(link)
(link)
burası sanırım trakya unıversıtesı ımıs
(link)
ve edırne otogarındayız cabuk donmemız lazım fazla oyalanmıyoruz
(link)
(link)
nıhayet rahat koltuklarımıza kurulduk sımdı otobusun su kaynaklarını kurutmanın zamanıdır:p
(link)
evet benden bu kadar,bu yazı daha yordu benı yaa

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
ha degerlerı koymayı unutmusum onlarıda koyayım barı
(link)
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Umut AL

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
bi düzeltme saraykoy degıl sakızkoy beledıyesı
kırıkkale degıl kırklarelı olacak herkesten ozur.

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Valla sizleri performansınız için tebrik etmek gerek... Ayrıca TEM'de seyahat etme konusunda sizin kadar şanslı değildik...

gunay.

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Carraro
Hocam keşke haber verse idiniz...Tanışırdık.

Çok güzel tur olmuş.Tebrikler.

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
tek kelimeyle harikasınız otabandan gitmek hakikaten çok zevkli süleyman beyin dediği gibi biz okadar şanslı değildik ayaklarınıza sağlık paylaşım için teşekkürler

kemaltecimen

athena1

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Trek
İzin alma durumum söz konusu olsaydı hiç kaçırmayacağım bir turdu. Süper olmus. Sağlığınıza sağlık :) Dönüşü otobüs ilemi yaptınız :p :)

Paylaşım için çok teşekkürler...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
yol bisikleti ile kaza yapıp bir daha binmeyeceğim dedim ve mtb aldım ama sizlerin bu güzel turlarından sonra bu akşam yol bisikletimi tekrar bakıma alıyorum.paylaşımınız için tşk.

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok gzel bir duygu. Eskiden bir şehrin kilometre levhasını gördüklerinde diyelim ki "samsun 70 km" sanki Samsun'a gidilmiş gibi olurmuş.

Yol bisikleti her zaman favorim olmuştur ancak kullanışlılık ve yoldaki çukurların tehlikesi konusu beni uzak tuttu. Mtb bisikletin lastiğini silik yapıyoruz artık, bir nebze hız katıyor.

Kısmetse trek 6700 ile Ankara'ya gidecem İstanbul'dan. cumartesi akşamı çıkacam. Hayırlısı.

Bu güzel yolculuğu paylaştığınız için teşekkürler.

Çamur

Aktif Üye
Tepki
33
mehmet-yasin-hakan ya arkadaşlar kusuruma bakmayın vallahi ogün çok işim vardı yoksa kacırmazdım kardeşim sizde bula bula pazartesi gününü buldunuz şunu hafta sonu yapsaydık ne güzel olacaktı ama söz birdahaki sefere gelecem

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
cok sagolun.herkese ıyı dıleklerı icin ben tesekkur ederım
(link)

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
çok güzel gezi :) tabi doğal imkanlardan da faydalanılmış yol kenarında :)

five

Part time turcu
Tepki
3.960
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gezi çok güzel de otobanda bisiklet konusuna pek sıcak bakmadım açıkcası.