İstanbul ''Çamlıcada bir bisiklet. 9128 :)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sa. arkadaşlar istanbulda süren kar yağışında esir altında kaldık gidemiyoruz edemiyoruz diyen arkadaşlara güzel bir güzergah .. Çamlıca !!
Neden mi çamlıca ben istanbullu değilim kocaeli darıcadan daha yeni geldim istanbula bisikletimi de getirdim geldim ve kar başladı :D :cool:
Evde kapalı kalan ben giresunda da böyle kar görmedim 3-4 gün devam eden bir kar ! böylesine seri
Giresuna 1 kere yağar tam yağardı :) 30 - 40 -1m metre arasında ..
Hiçte karda bisiklet sürme zevkini bu kadarda tatmamıştım. trt haberde çamlıcada yayın yapıyordu karı ölçtü ve 15cm yakın kar vardı geçen günde çamlıcada salet içmiştim çokta hoşuma gitmişti.
Atladım bisikletime yallah çamlıcaya fakat burnu tıkıla nezle olan arkadaşlar kesinlikle dikkatli olsunlar eğer üşütürseniz .. ki ben 3 - 4 gün yataktan kalkamadım :rolleyes: soğuklara nefes alırken dikkatli olsunlar.
zorlana zorlana cıktım nefes almak zor kar var rüzgar var var var var :D yok yok yanii en sonunda çamlıca tepesinde idim . Fakat tepede bisiklete binmek yasakmış ... bende elime aldım tepede manzaraya baktım köprüyü izledim giresun'u gözümün öğnüne getirdim ve burasının ağaç yerine evlerin yerini aldığını mekanik bir sistemin bir parcası olduğumuzu anladım ki üzülmek fayda getirmiyor.
Küplüce mahallesinden bir görüntü..
(link)
bu yokuştan aşağı inmek bu soğuk ve karda cesaret ister :)
(link)
İstanbul böyle bir kar görmemiştir belkide
(link)
İstanbulllll :)
(link)
Giresunda bu kadar soguk olmazdı yahu birde rüzgar var ya üff :)
(link)
Bir cıktım ya allahh bismillah dedim.. anaaa bir baktım hava açtı güneş geldi manzaraya daldım izliyorum :D
(link)
Fakat hava kar topluyor ve karrr bastıracak az sonra..
(link)
Amoeba 9128 Giresun :)
(link)
Çamlıcadaki ormana bir daldım fakat kar yumuşak olduğundan fazla tehlike arz etmiyor ve lastikğin havasıda inik olduğundan yere sağlam tutunuyordu çok güzeldi çok eğlendim millette kar topu felan oynuyordu..
(link)
Ahamda bu da ben Serkan Namazcı.
(link)
Bundan sonra inişe geçtim ve lastikten gelen kar sesleri katur kutur sesler harikaydı fakat inerken eldivenim kısa oldugundan artık freni tutuyormuyum tutmuyormuyum belli degil bir az asılsam arka lastik kayıyor du o yüzden uzun eldiven giymekte fayda var ve böyle durumlarda yumuşak karda kayma riskide var buzluda olabilir allah muhafaza etsin düştükmü gerisini söylemek istemiyorum dikkatli olmak gerekiyor bu gibi vaziyetlerde çamlıcadan aktaracaklarım bu kadar :in:
Saygılarımı sevgilerimi iletiyorum.
Serkan Namazcı
Görele dağ bisikleti kulübü.

Scudo

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
Özellikle 6. fotoğrafa bayıldım... eline ayağına sağlık

ahtt

Daimi Üye
Tepki
639
Karlı güzel manzaralar. Paylaşımınız için teşekkürler.

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) Serkan,keyifli bir paylaşım,ayaklarına sağlık.Çamlıca'yı bize gezdirdin.

Hoşça Kal...

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben teşekkür ederim ' bakan gezen herkeze teşekkürler.

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
bu karda bisiklet aslında çok keyifli olur.paylaşım için teşekkürler...