Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul-Bursa planım

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında çağrı kolçak tarafından paylaşıldı.

1. çağrı kolçak

çağrı kolçak Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar önümüzdeki ay içinde bursaya gitmeyi planlıyorum. daha önce o rotada pedallayan arkadaşlar varsa önerilerinizi duymak isterim.

2. çağrı kolçak

çağrı kolçak Kıdemli Üye

Seviye:
    ya benim bu konuda özel mesajım var görünüyo ama mesajlara gelmemiş. nası halletcez onu ya

3. five

five Bütün yıl hayal kurup birkaç hafta pedallayan...

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba,
    Daha önce iki kere (Yalova'dan) İstanbul-Orhangazi-İznik-İstanbul ve bir kere de yarım Marmara turumda Bursa-İstanbul yapmıştım. Süpürgelik rampası zorlu görünmesine rağmen oldukça kolay çıkılan bir rampa. Tabi İstanbul'dan Bursa'ya doğru çıkışta trafiğe dikkat etmek gerekiyor. Çünkü yolun kıyısında bisiklet için yer ya çok az ya da düzgün bir zemini yok. Orhangazi'ye iniş ise harika. Hem geniş hem de düz. Bursa'ya yaklaşırken çıkılan Dürdane rampası için de yine trafiğe dikkat edilmesi gerekir diyebilirim. Belki biraz daha diktir ama şehirlerarası yol olduğu için eğimi makul seviyede. Yine de özellikle kamyonetlere maksimum dikkat.
    Bunların dışında yolda herhangi bir sorun yok.

Kazasız ve keyifli turlar.

five

çağrı kolçak bunu beğendi.
  4. çağrı kolçak

çağrı kolçak Kıdemli Üye

Seviye:
    teşekkürler five. zaten tuzlada olduğum için trenle gebzeye geçicem benim tur yalova bursa gibi bişey olucak aslında. rampalar değilde daha çok yolun yapısını sormuştum aslında. yani yol kenarında yeterince boşluk var mı falan die. ben var die hatırlıyorum çünkü o yolu kullanıyorum aslında hep ama otobüsle tabi. rampalar sonuçta bizim elimizde, azmimizle alakalı da yol konusunda bişey yapamıyoruz maalesef.