Bmx kullanıcıları kulübü

Scudo

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
evet beyler bende burdan bmxleri ve bmx olmayan arkadaşları davet ettim benim planım eminönünde buluşmak sora barbaros gitmek ve orada hem tanışırız hem eğleniriz sora ertesi gün yada ondan soraki gün yada 1 hafta sdra tekrar buluşup izmit yolunu tutmak kadıköye geçip trenle izmit e gideriz hem biz bmx ler hemde mtbler için güzel bi gezi olur ve sora hep beraber döneriz benim önerim sabah buluşmak bi kahvaltı yapmak ve sora gezi karışımlı hareket karışımlı dost eğlemi :) sora grubu eminönüne bırkıp tekrar barbaros a döneriz

Fiestahmet sen bmx siz geliosan bi bisiklet bul yada biz sana burda ayarlıyalım sende bize katılırsın

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
evet eminönü işi kesin olucak ama izmit için söz veremem :)

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
ya aslında bakarsan izmit banada zor gelio ama katılım çok olursa neden gitmeyelim ama eminönü tamamdır

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ya sırf ben istiyorum diye zorlarmış gibi olmasın.izmit'e kimler gelebiliyo,onlar yazsın.ona göre organizasyon yapın.ben şahsen kesin gelirim.

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
yanyy sonucata belırlemelıyız ama bıraz zaman gecsın cunku bn bıtanede ayrıyetten mtb alıcam;)

• Beğen
Tepkiler: t-genc

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@seko123

dört gözle bekliyoyoruz mtb almanı :)

• Beğen

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
:D alıcam inş bıktım yaa cevir cevir pedalları takıcam witese basıcam gaza yapıcam hareketımı alaah:D

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
@seko123

yürü bea :) ben o hisse kapıldım sora gittim aldım ama hiç binmiyorum :)

• Beğen

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
yeşilköyde buluşucaklar sanırım...yaw benim bi tane bianchi vardı ama sakaryada duruyo şimdi o...bi tane 5 vitesli katlanır dahon var ama onunda lastikleri inik....ben yayan gelsem emin önüne yada siz nerde hareket yapacaksanız ben direk oraya geliyim....

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
@fiestahmet

bence bmx ile gel çünkü yolda giderkende eğleniriz eğlenceyi kaçırma atla vapur a gel barbarosta bekleriz seni sora senide alır gideriz eminönüne

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
yesılkoyde bulusabılırız biz ordan bakıkoy ama bn yoqum cunku party war oraya gıtmez zorundayım bakırkoyde pazar gunu:(

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
@seko123

abi bizide düşünün oraya çıkamayız nese ancak eminönü olur sanırım oda sadece smstrde olcak

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@krm.bmx

barbarosa gelmek istiyosanız semestrda bulusucaz. kadıköyden vapura binersiniz sirkecide bulusuruz biz de trenle yeşilköyden gelicez semestrda.

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@krm.bmx

o da olucak. hatta İzmir den gelecek olan Fatih , Can abilerle de bir gün buluşucaz tatil uzuuuuun :p