Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul-Bandırma-Çanakkale-Ayvalık

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Alican Yalçın tarafından paylaşıldı.

1. Alican Yalçın

Alican Yalçın Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Herkese Selamlar,

Temmuz'un 3-4'ü gibi İstanbul'dan çıkışlı, bandırma üzerinden sahilden ayvalık'a tura çıkmayı düşünüyorum. Ortalama günlük 100 km civarında sürmeyi hedefliyorum. Herkesi davet ediyorum, Bana en başından da katılabilirsiniz ya da geçeceğim şehirlerde de katılabilirsiniz Şöyle 10-15 kişi olsak süper olmazmıydı?? Telefonum: 05352477040

Burka, bana mesaj atmışsın kusura bakma daha 50 mesaja ulaşamadığım için sana cevap veremedim. Sana Ayvalık'a kadar eşlik edebilirim istersen, bizim yazlık var Ayvalık'ta bir kaç gün dinleniriz...

çirkin ve Volkan Bilirli bunu beğendi.
  2. bur-k@

bur-k@ Üye

Seviye:
    önemli değil ama o kadar yolu aldıktan sonra kazdağlarına da uğramamak haksızlık olur diye düşünüyorum ... :) amacım oraya çıkmak

sonradan gelen edit : Bandırma - Biga - Çan - Bayramiç - Ezine - Ayvacık üzerinden kaz dağlarına varılıyormuş sana uyar mı bu rota ?
    ayrıca eşlik etmeni seve seve kabul ederim ;)

Volkan Bilirli bunu beğendi.
  3. Hasan 16

Hasan 16 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Selam arkadaşlar. Bandırma da size katılabilirim .Tur planınızı daha ayrıntılı şekle getirirseniz katılımın daha fazla olacağını düşünüyorum.

4. bur-k@

bur-k@ Üye

Seviye:
    arkadaşlar istanbul çıkışım 27 haziran bandırmaya da aynı tarihte olacağım. bandırmada 1 hafta kalacağım 10 günü de bulabilir. daha sonra bandırma üzerinden

biga -çan- çekilköy- ozancık- kızılelma- karaköy- külcüler- evcilerden kaz dağlarına tırmanış başlayacak . kaz dağlarında isteğe ve keyfe göre 2-3 gün takılmaca yapılır sonrasında inişe geçeceğim altınoluk - küçükkuyu olabilir sonrası kıyıdan ver elini izmir.

kendimi tanıtayım : ismim burak izmirliyim marmara üniversitesi öğrencisiyim... 5 aylık bisiklet geçmişim var . kadro kırılmadıktan sonra amartisör yamulmadıktan sonra kolay kolay yolda kalmam ...

hiçbir iddam yok keyif adamıyım önemli olan yolda olmaktır sonuca her türlü varılır acelem yok çandan sonra köy yollarına giriyorum zaten tahminim 80 km sürüyor külcülerden kaz dağlarna tırmanılıyor . kaz dağlarında milli parkta 1 gece şelale ve çağlayan da 1 gece olmak üzere 2 gece takılırım ... kaz dağlarının web sitesi de yapılmış ayrıca bakmanızda fayda var...

ayrıca sponsor arıyorum kendime malzeme verecek olan malum istanbulda öğrenci olup bu olay için para biriktirmek zor zaten son bir aydır yemeğime kadar kıstım kafama koydum gideceğim. sponsor olayına gelince spd ayakkabı ihtiyacım var birde heybe yada bagaj işimi görür çektiğim video ve fotoğrafları da bir web sitesi yaıpıp yayınlayacağım ayrıca üniversitede de slayt şeklinde gösterim yapılcak. unutmadan sticker ları da alırım üzerime ve bisiklete

tur bittikten sonra aldığım malzemeleri geri vereceğim bana bir sponsor yarabbi :D

5. mammoth

mammoth Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bende 3 ağustos ta istanbul antalya için yola çıkıyorum. katılmak istersen (:)

6. Hasan 16

Hasan 16 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Temmuz 1den sonra badırma da olabilirim.edremit ekadar kısmı bana uyar.bizde inşallah bir orta yaş delikanlısı olarak size ayak uydurabiliriz?

bur-k@ bunu beğendi.
  7. emraher9

emraher9 Üye

Seviye:
    O tarihler bana çok uygun. Zaten ben de İstanbul'da yaşayan bir Ayvalık'lıyım. Yalnız günlük 80 km.'yi geçersek yaz sıcağında canımız biraz yanabilir. Tur programını günlük 80-100 km. olarak planlayabilirseniz, İstanbul'dan Ayvalık'a kadar devam edebiliriz.

İrtibat telefonum: 0 555 483 69 29

8. bur-k@

bur-k@ Üye

Seviye:
    şuna açıklık getireyim alican ile benim rotam farklı
    alican kıyıdan gidecek ben içerden kaz dağlarına tırmanacağım

msn adresim burakbuyuktopcu@gmail.com eklerseniz konuşuruz...

9. Hasan 16

Hasan 16 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben de kaz dağlarından içeriden tımanarak gitmeyi tercih ederim de yolu biliyor muyuz .daha önce gittiniz mi.

10. bur-k@

bur-k@ Üye

Seviye:
    daha önce gitmedim google earth den rotaya baktım
    bandırma biga çan çan üzerinden çakılköy karaköy çırpılar toluklar evcilerden kaz dağlarına çıkılıyor... çan a kadar şehirler arası yol sonrası köy yollarıdır.
    daha önce gitmedim sorun olacağını sanmıyorum bu şekilde başka gezilerim de oldu motosiklet ile... yeterki ekipmanın ve psikolojin sağlam olsun ;)

Ümit Bozyılan bunu beğendi.
  11. Hasan 16

Hasan 16 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Psikoloji+ ekipman +da yolların eğimi nasıl çok uzun tırmanışlar yapmak zorunda kalırmıyız ona göre hazırlanalım.

12. Hasan 16

Hasan 16 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Gerçi yola çıkana kadarvaktimiz var olayı biraz daha şekillendiririz.

13. bur-k@

bur-k@ Üye

Seviye:
    fark etmez hocam :) daha önce de söyledim önemli olan yolda olmaktır bir - iki gün geç varırım ama elbet varırım istediğim yere. daha önce 145 km kadıköy pendik - yalova * termal ve su düşen şelalesine gittim. 2 güne bir kadıköy pendik kadıköy yapıyorum. arada bir çamlıcaya çıkıyorum yokuşlara alıştırıyom kendimi eğer eşlik etmek isterseniz bandırmaya gelene kadar antreman yapınız... yola çıktığım insanı asla yolda bırakmam , yol arkadaşı olmak bambaşka birşeydir...

14. bur-k@

bur-k@ Üye

Seviye:
    eğer yokuş olayları zorlarsa dinlene dinlene çıkarız ;) benim için sorun olmaz

15. mammoth

mammoth Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar tarihi yanlış vermişim. 1 Ağustos sabahı yola çıkıyorum. Rotamda aşağıdaki gibidir.

By wyatt666

16. Uğur AKIŞ

Uğur AKIŞ Üye

Seviye:
    Merhaba abiler.Aranıza yeni katıldım.Bende istanbul cıkıslı ıstıkamet fark etmez ama ege veya akdenız tarafına gıdecek yol arkadasları yol abılerı arıyorum :)
    Benimde en büyük hayalim bu.Bu Sene tek basıma gıdcektım ama konuyu görünce yazmadan duramadım :)İstanbul çıkışlı Ege veya Akdeniz tarafına gidecek abilerim varsa lütfen benide bilgilendirin.Şimdiden teşekkürler.
    Msn:ugur_28@sanalotogar.net---Cep Tel: 0506 921 03 50
    Abilerim dediğim gibi İstanbul çıkışlı Ege veya Akdenize gidcek istikamet fark etmez yol arkadaşları arıyorum.Muhabbetim iyidir sıcakkanlıyımdır :) Lütfen benide çağırın gidecekseniz.Bu yaz tek basıma ızmıre gıdıcektım.Ama yanımda en azından 1kısı olması güven getiriyor insana.Hayırlı günler

17. mammoth

mammoth Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bizde bu yaşlarda basıp basıp gidiyordukkk. heyyyy gidi heyyyy :)

18. Hasan 16

Hasan 16 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Yoldaki en önemli şey güvendir herhalde.bende iyi bir yoldaş olurum.Aynen önemli olan yolda olmaktır.

19. bur-k@

bur-k@ Üye

Seviye:
    peki o zaman bandırmaya geldiğimde burdan yazarım cuma yada cumartesi bandırmada olacağım biraz dinleneceğim.. 6 -7 gün sonra yola çıkarım bandırmada tanışırız sahilde iki çay içer muhabbet ederiz ... görüşmek üzere

20. Hasan 16

Hasan 16 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben temmuz un 1 in den önce Bandırma ya gidemem çalışıyorum.Bir aksilik olmazsa görüşürüz .Katılmayı düşünen arkadaşları da bekliyoruz.