Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbul-ankara E5 ve Otoban ( 07.08.2013 saat 02.00 itibariyle )

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Murat YIL tarafından paylaşıldı.

1. Murat YIL

Murat YIL Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaslar merhaba

Az once Ankara-Darica arasi yolculugumu tamamladim ve esimin ailesinin evine girdik. Bu basligi yazma ihtiyaci hissediyorum cunku her ne kadar Ankara-Istanbul arasi parali yol bos olsa da Adapazari'ndan itibaren karsi serit ( istanbul-ankara ) neredeyse felc durumdaydi. Bu yogunluk Gebze-Darica-Eskihisar arasina kadar devan ediyordu. Darica Eskihisar girisine girince E5 in ise tamamen kitli oldugunu gordum.
    Muhtemelen herkes yola bu aksam cikmis. Yolda hic kaza gormedim. Kazadan dolayi olusan bir tikaniklik degil di.
    Bazilariniz sahurdan sonra o istikamete dogru bayram gezisi dusunebilirler lutfen hazirlikli yola cikin. Yol tikanikligi gordugum sekilde devam ederse Ankara'ya kadar tek sofor muhtemelen pert olur. Daha uzaga gidecek olan yedek sofor bulundursun yaninda..

Bilginize

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bugün akşam 7 sularında İzmit Otogar'dan Adapazarı'na doğru çıktık ve Hyundai Assan'ın epeyce ilerisine kadar yol çok yavaş ilerliyordu. Zaten o kısmı bilenler vardır, iki tarafta da çift şerit var.

Bazı beyinsiz sürücüler (sürücü görünümlü embesiller) ise emniyet şeridinden basıp gidiyorlardı. İnsanları aptal yerine koyanların başına gelenlere üzülmüyorum. :) Kusura bakmasın kimse.

3. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Gece tam bir felaketti. Trafik yoğunluğuna hep baktım bursaya kadar dur kalk gidiyor sürekli :S birde bunun pazar günü dönüşü var.