Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul-Anadolu Yakası Sahil Kesimi Bisiklet Severlerin Dikkatine !

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Selami53 tarafından paylaşıldı.

1. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba,gurubumuz 04.07.2012 tarihinde tarafımca açılmış olup tamamen etkinlik,gezi,tanışma,aktivite amaçlı açılmıştır.Herhangi bir performans beklemeksizin herkese açık bir guruptur.
    Turlarımız bazen sahil şerifinden bazen ise aramızda belirlemiş olduğumuz arazi turlarından oluşuyor.Her seviyede ki bisiklet severin katılıp uyum sağlayabileceği birbirimizi gözeterek yaptığımız etkinliklerden oluşuyor gurubumuz.
    İşleyiş şekline gelirsek,gurupça konuşulur karar veririlir ve facebook üzerinden etkinlik açılarak tüm gurup davet edilir,belirlenen saatte belirlenen yerde toplanılır ve hareket edilir.
    Ağırlık olarak Pendik-Kartal civarında olan gurubumuz İstanbul-Anadolu yakasını kapsamaktadır.Sahil turlarında toplana toplana gidebiliriz.Arazi turlarında ise birden fazla buluşma noktası belirlenir.Düzenli olarak periyodik turlar yapılmamasıyla birlikte gurup içinde ''ben çıkıyorum gelen var mı ? '' şeklinde aranızda da toplanabilirsiniz.
    Kısacası Anadolu Pedalşörleri bisikletseverleri bir araya getirmek için kurulmuştur.Büyük etkinliklere de gurupça katılabiliriz.
    Katılmak isteyen arkadaşlar için facebook linkimiz :https://www.facebook.com/groups/264710433629393/

Aydos Zirve Turumuzdan :[​IMG]

suat06 bunu beğendi.
  2. suat06

suat06 Aktif Üye

Seviye:
    süper olmuş. ben katılıyorum face grubuna fakat son zamanlarda etkinlik yok gibi.

3. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Teşekkürler,etkinlik her zaman var fakat kış dolayısıyla yalnızca aktif üyelerle oluşturduğumuz bir gurup var onlar arasında etkinlikler oluyor.Ben il dışında olduğum için son zamanlar çok aktif olamadık.2 haftaya kadar turlar başlayacak tam gaz devam edeceğiz.