Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul ANADOLU YAKASI gezileri

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında iceice tarafından paylaşıldı.

1. iceice

iceice Misafir

Arkadaşlar merhaba, anadolu yakasında yapılacak gezi organizasyonları yapalım mı?

Organizasyonlar arasında kayboluyorum açıkçası bu başlık iyi bir yönlendirme olur diye düşünüyorum.

1. olarak caddebostan-maltepe arası çarşamba günleri gezi grubu var

Bunun dışında başka organizasyon var mı?
    Katılmak isteyenlerde istenen özellikler ve malzemeler neler? vb.

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. nero

nero Aktif Üye

Seviye:
    Kendi güvenliğiniz açısından yanınıza kask ve eldiven alırsanız iyi olur.Birde lastiğinizin patlaması ihtimalinden dolayı yanınıza bir adet yedek iç lastik alabilirsiniz.

3. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    iceice öncellikle hoşgeldin ve böyle bir başlık açman iyi oldu. haftaiçi çarşamba günleri bisikletforum adminlerinden tuğrul abilerin gezisi oluyor; ama bu haftaya özel perşembe günü olacak gezi(yani yarın). Katılmayı düşünüyorum; eğer sen de katılırsan detayları konuşuruz. Salı, çarşamba ve cuma günleri ben pedallıyorum. Erenköy'de oturuyorum. Sahilden önce fenerbahçe yapıyorum daha sonra pendik tarafına doğru pedallıyorum, sonra Erenköy'e geri dönüyorum. İstersen msn'e ekle beni, görüşürüz.

4. Burak Meşe

Burak Meşe Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bende pazartesi günleri idealtepe'den yola çıkıyorum ama istikamet pek belli olmuyor. Diğer günler işten dolayı fazla vaktim yok, daha az biniyorum.

5. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
  6. Kaan Eryürek

Kaan Eryürek Üye

Seviye:
  7. sagnol

sagnol Yeni Üye

Seviye:
  8. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
  9. ahmetcahan1966

ahmetcahan1966 Yeni Üye

Maltepe-Kartal ve Kartal-Tuzla arası ayrı ayrı olarak her hafta pazar günleri planlanmaktadır. Hali hazırda Maltepe-Kartal arası pazar günleri Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü sporcuları olarak pedal çeviriyoruz.

10. iceice

iceice Misafir

Merhaba arkadaşlar, malesef bisiklet yolu olarak sadece caddebostandan sonrası var. Ben bağlarbaşında oturan biri olarak caddebostan'a inmeyi gözüm kesiyor ama dönmeyi kesmiyor :(

Üsküdar zaten anlatılmaz yaşanır. Üstüne araba da yok. elim kolum bağlandı. benimle aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar var mı? başka bir bölge var mı? bu tür bir organizasyon ne dersiniz?

11. ahmetcahan1966

ahmetcahan1966 Yeni Üye

İlk önce 22 Nisan 2007 pazar saat:10.00' da Haydarpaşa Lisesi Altunizade' de Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübünün ATATÜRK' e saygı 2.bisiklet gezisi haydarpaşa lisesi-kadıköy arasında (5 km. yaklaşık) yapacağı bisiklet gezisinde buluşalım .seni her hafta pazar günleri matpee kartal arası gidiş dönüş faaliyetine alabiliriz.arabanın arkasında 4.üncü bisiklet için yer vardı galiba.

12. iceice

iceice Misafir

ahmetcahan, bu harika bir fikir benim içinde çok iyi olur, bu hafta sonu şehir dışında idim yeni cevaplayabiliyorum maili.

nasıl yaparız? nasıl konuşuruz? size nasıl ulaşabilirim?

13. iceice

iceice Misafir

Peki bir hafta sonu adalar gezisine ne dersiniz? Böyle bir organizasyon yapabilir miyiz?

14. burak92

burak92 Yeni Üye

Seviye:
    yapılabilir böyle bir başlık açılmış ama bu hafta sonu açıköğretim sınavları olduğundan katılım az olurmuş ama 1-2 hafta sonra yapılırsa bende katılabilirim

15. iceice

iceice Misafir

evet hadi planlayalım o zaman,
    önerim 17 haziran pazar...

sabah adalar vapurunda buluşulur...

büyük ada turu yapılır (ondan sonra farklı hafta sonları düzenli olarak tüm adaları pedallama kararı alınır belki... iyi proje değil mi?)

herkes kendi masrafını çeker...
    katılım herkese açık...

ne dersiniz arkadaşlar planlayalım mı?

16. alicins

alicins Aktif Üye

İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
    Seviye:
    ice cım ben paşakapısında oturuyorum ve gün aşırı caddebostan'â gidiyorum bi süre sonra alışıyorsun....
    17 haziran için bizim başka planlarımız var....size iyi eğlenceler

17. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    merhabalar iceice,
    öncelikle haftasonu adalar turukuvvetle muhtemel yalan oluyor, yaz sezonunda tüm vapurlar mülteci gemisi gibi adam kaynıyor,iğne atsan yere düşmüyor.bir vapura 3-4 bisiklet binildiğini düşün eziyet olur. buarada caddebostana inmem zor demişsin,ben avrupa yakasından turlamaya geliyorum caddebostana.vapurla geçiyorum daha sonra dönüşte de beşiktaştan maçkaya tırmanıyorum, alicins'İn dediği gibi bir iki turdan sonra alışırsın,ki zaten bağlarbaşıya karacaahmet tarafından çıkışta yoracak bir yokuş yok gibi.

18. iceice

iceice Misafir

alıştım aslında o mesaj ilk seferlerimde yaşadığım birşeydi :) şimdi sırf zevkine yokuş çıkıp iniyorum iyi spor oluyor.

17 haziran planı iptal yanii :( ne yapalım başka hafta sonlarına umarım..