istanbul-altınoluk 4 günlük macera

MeTaLioNs

Daimi Üye
Tepki
210
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
güzel paylaşım için teşekkürler. İnanın foruma takıldığımdan beri bir tur gerçekleştirmenin hayali beni benden aldı. En yakın zamanda ben de yapacağım.

• Beğen
Tepkiler: cembarlasic
Scudo

Bahadır Aktaş

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Merida
super olmus benim de yapmak istegim turlardan sele konusunda bende dertliyim uygun bisry bulucam insallah.yolunuz acik olsun

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

• Beğen

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
günde ortalama kaç km yaptın abi ? yaz tatilinde bende böyle ufaktan başlamayı planlıyorum

• Beğen
Tepki
17
Bisiklet
Sedona
Asıl ben teşekkür ederim.Kumbağ yolu toprak olması Şehir bisikletim için bir sıkıntı oluşturmaz kanaatindeyim.Yokuş olması hiç önemli değil her işin bir zor tarafı oluyor.Manzara olunca o yorgunluk gider.Bu arada Kumbağ - Yeniköy Uçmakdere yolunun çok güzel asfalt olduğunu söylüyorlar forumda.280 km yolu 3 gün de gideriz diye düşünüyorum. Cesaret hep bizimle olsun.İnşallah bu turu gerçeleştiririz burda sizinle paylaşırız.Her şey gönlünüzce olsun.Yüreğinize sağlık Allah ayağınıza kuvvet versin.Keyifli pedallamalar.

• Beğen

Uğur P.

Üye
Tepki
41
Bisiklet
b'Twin
Mükemmel bir kararlılık..... Nasipse kendi memleketim olan Çanakkaleye bende Sakaryadan gitmeyi düşünüyoum... Ama şimdilik kondisyonumuz uygun değil gibi. En fazla günlük 90 km yapabiliyoruz....

• Beğen

cembarlasic

Daimi Üye
Tepki
232
Bisiklet
Cannondale
@suat06

ilk gün 105 km
ikinci gün 76 km
üçüncü gün 130 km
dördüncü gün 93 km diye hatırlıyorum.

@özcan yılmaz

asfalt olması zorluğun büyük kısmını alır.
Bazı açıdan iyi bazı açıdan kötü olmuş. Yarım saatte bir zor araç geçiyordu, toprak iken.

@BAHADIR AKTAŞ

Ben sele problemimi brooks sele ile çözdüm. 680 km oldu seleyi kullanalı. Doğru ayarları yapınca mükemmel oldu. Tavsiye ederim.

@BAHADIR AKTAŞ

Ben sele problemimi brooks sele ile çözdüm. 680 km oldu seleyi kullanalı. Doğru ayarları yapınca mükemmel oldu. Tavsiye ederim.

OzanErdem

Üye
Tepki
1
ben de geçen haziran ayında tekirdağ-çanakkale-bozcaada-ayvalık rotasını izlemiştim. şimdi fotoğraflara bakınca o günler geldi aklıma. çok güzel bir tur olmuş, tebrik ederim.

• Beğen

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
1.241
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ayağınıza sağlık. Güzel anıları canlandırdı geçtiğiniz yerler. Mürefte'de Doluca şarap fabrikası, Edremit'te başlayı Ezine'de biten askerlik.... Sağlıcakla kalınız...

• Beğen

Ömer E

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Trek
Bizim -iki arkadaş- planımız da bu yıl ramazan'dan sonra otobüse Trabzon'a gidip oradan bisikletle Samsun'a devam etmek. Sonra ben tekrar tekrar otobüsle İstanbul ve sonrasında Tekirdağ - Çanakkale - İzmir.. devam edeceğim inşallah. Sonrasını orada düşüneceğim.. Niyetim böyle.. İnşallah bir engel olmaz..

• Beğen

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Abi çok güzel tur, tebrik ederim.

Ama anladığım kadarıyla çadırı, matı ve kamp malzemelerini (hatta belki de bagajın da çoğunu) boş yere taşımışsın. Çünkü hep pansiyonda konaklamışsın. Bir-iki yedek kıyafet, iki iç lastik, pompa, ufak malzemeler yeterdi herhalde. Tabii bilemezdin kamp kurmayacağını... Ama üzüldüm o kadar malzemeyi taşımana. Boş yere efor :)

• Beğen

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Çok güzel bir tur olmuş ya. Resimlere bakarken turun içinde hissettim kendimi. Bir anda atlayıp bisiklete yola çıkasım geldi :) Gerçekten ama gerçekten tek kelimeyle mükemmel. Ayağınıza sağlık. Turlarınızın devamını dilerim. Saygılar.

• Beğen

Erdal YAVUZ

Bisikletkolik
Tepki
80
Bisiklet
Whistle
Anlatımı ve resimleri çok güzel olmuş,soluksuz okudum,emeğinize ve pedalınıza sağlık,nice güzel turlara. Takipteyim.

• Beğen