Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbul adalarda bisiklet kiralama fiyatları

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında mehmet ertuğrul duyan tarafından paylaşıldı.

1. mehmet ertuğrul duyan

mehmet ertuğrul duyan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    merhabalar ben şuanda maraştayım 20:30da istanbula gideceğim otobüslen 10 gün orada kalıcağım adalara gitmeyi planlıyorum orada bisiklet kiralama fiyatları ortalama ne kadar :)

2. Gökhan Semiz

Gökhan Semiz Doğa, Kamp, Yaban

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba. Bir forum sitesinde 19 Nisan 2013 tarihinde açılmış bir konuda aşağıdakiler yazıyor. Şuan da fiyatlar aynıdır diye düşünüyorum.

3- Bisiklet Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Adada bisikletçiler oldukça fazla. Bir çok dükkan var. Dikkat etmeniz gerekenler şunlar:
    - Boyunuza uygun bir bisiklet alın/seçin. Çünkü o bisiklete canınızı emanet edeceksiniz ve rahatsız sele vs. sizi çok rahatsız eder.
    - Frenleri, zinciri, vitesi kontrol edin. Bisikleti size verdiklerinde şöyle bir tur atın ve bisiklette bir eksik olmadığına ve rahat olduğunuza emin olun. Emin değilseniz bisikletinizi değiştirebilirsiniz.
    - Bisikletinizde mutlaka plaka olsun. Yoksa takmalarını söyleyin. Yarı yolda geri dönmek zorunda kalmayın. Zabıta çevirmesin.
    - Bisiklet kira fiyatları şöyle:
    Günlük-sınırsız: 15 TL
    Saatlik almak isterseniz de saati 5 TL
    Bisikleti alırken kimliğinizi vs. bırakıyorsunuz. Bisikleti bırakınca da kimliğinizi geri alıyorsunuz.
    Bisikleti alırken mutlaka pazarlık yapın. Eğer kalabalık gitmişseniz bizim gibi indirim de yaptırabilirsiniz.
    Asıl işi bisiklet olan dükkanlardan alın. Bazen işi bisikletçilik olmadığı halde bisiklet kiralayan yerler var. Bunların bisikletleri kalitesiz ve bakımsız.
    Bisikletinizle sahilde ve merkezde gezemezsiniz. Elinizde götürmek zorundasınız. Zabıtalar uyarıyor.

ALINTIDIR.

3. Veysel Clouser

Veysel Clouser Aktif Üye

Adı:
    V.Clouser
    Seviye:
    Merhabalar,ben geçen hafta Heybeliada'daydım.Saati 5 TL doğrudur.Günlük kiralama hakkında bilgim yok.Bu arada bisikletlerin çoğu Kron markadır.

Recepcal bunu beğendi.
  4. mehmet ertuğrul duyan

mehmet ertuğrul duyan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    donanımhaber.com rena34 adlı üyeden alıntıdır bu arada kiralanan bisikletler nasıl yani kron xc 250 gibi kalitelimi yoksa 200-300 tllik bir bisikletmi

5. Ender şeker

Ender şeker Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Her kaliteden gördüm ben.büyük adada sedona bolluğu var.sıfırını bulamayan arkadaşlarada tavsiye ederim borla nın sıfırını bile gördüm