Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İst. Ve İzmİrde , İyİ Hİzmet AldiĞim Bİsİklet MaĞazalari!!!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında gökhanc tarafından paylaşıldı.

1. gökhanc

gökhanc Aktif Üye

Seviye:
    büyük küçük olmak üzere istanbul , izmir ve ankaradaki izlenimlerimden çıkardığım bir sonuçtur.umarım hiçbir firma yetkili bu duruma alınmaz...

Bike and outdoor - İçeri girdiğinizde keyifle dolaşabileceğiniz bir alan oluşturulmuş.spor giyimden tutunda , bisiklet , aksesuar , donanım , dergiler vs. aradığınız birçok şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.Çalışanların müşteriye ilgisine gelecek olursak , işlerini severek yaptıkları her hallerinden belli.özellikle teknik servis bölümünde sorularımızı büyük sabırla cevaplayan murat arkadaşıma ayrıca teşekkür etmek isterim.kesinlikle öneriyorum...

Metin bisiklet - bakırköyde kısmen ufak diyebileceğimiz bir mağazaya sahipler.ama buna rağmen birçok şeyi birarada görebilir ve test edebilirsiniz.Teknik konuda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.Büyüz özenle işlerini yapıyorlar.keyifle ayrılabildiğim nadir mağazalardan biridir.

İzmir Giant - Bu mağazada tek marka bisiklet satıldığı için ürünler hakkında yorum yapmak istemiyorum.Çalışanlara gelirsek bir abim varki adını sürekli unutuyorum; umarım bana kızmaz.:) kendisi işine aşık.İzmire her gittiğimde sürekli yanına uğrar hoş sohbetine katılmayı görev bilirim.kesinlikle yolunuz düşerse uğrayın...

Umarım gün gelir tüm bisiklet mağazaları bu özene sahip olurlar.Karşısındaki müşteriye yolunacak kaz gibi bakan firmalar görmek istemiyorum.zaten işini iyi yapan bisikletçiye sevdamızdan dolayı yolar tüyümüzü veririz:)

2. Kutay Engin

Kutay Engin Üye

Seviye:
    Ben de bisikletimi Bike&Outdoor' dan aldım.
    Hizmetlerinden de çok memnun kaldım.

3. ali albut

ali albut Aktif Üye

Seviye:
    birde ankaradaki erdoğanları görün derim şu an türkiyenin en büyük bisiklet mağazası

4. Mert SÜREN

Mert SÜREN Kıdemli Üye

Seviye:
    İstanbul da Tandem bisikletin üstüne tanımam küçük bir yer ama mükemmel!

5. Kutay Engin

Kutay Engin Üye

Seviye:
    nerede bu Tandem Bisiklet?