(ist.)iyi bir dağbisikleti ile takaslık lg26lc2r hdtv

• Konuyu başlatan sseymenoglu
  • Başlangıç Tarihi
S

sseymenoglu

Misafir
İstanbul Metrocity AVM'den almıştım. 1-2 senedir bende. İlk alındığında 3-4 ay boyunca xbox360 ile birlikte kullanıldı, sonra konsolu sattığım için 1 sene civarı hiç kullanılmadan öyle durdu. Zaten konsol için almıştım.. Odada kullanılıyordu. Salonda başka lcd olduğundan Tv olarak kullanma gereği duymadık. 60 bin saat panel kullanımı olduğundan zaten alan kişi sıfır aldığını farzedebilir.
Tv sıfırından farksız ve sorunsuzdur. Monitör olarak 1366x768 çözünürlükte çok güzel kullanılıyor. Görüntüsü harika. 26 lcd ler içinde sanırım en başarılı modellerden biri. Panel çok canlı renkler sunuyor, backlight problemi yok. 8ms lik 178 izleme açısına sahip çok iyi bir paneli var. Xd teknolojisi ile siyah renkler daha siyah.. Standart tv görüntüsü ise şu ana kadar gördüğüm lcd lerin içinde en iyi olanı diyebilirim.
Hdmi, Component, Scart, Composite, Anten girişleri mevcut..
Resimlerde masaüstü bulanık çıkmış. asla böyle değil. Pırıl pırıl bi görüntüsü var. Yanıltmasın..
İyi bir bisikletle takaslamak istiyorum. Teknofiyat linkine bakarsanız şu an en ucuz dan sırasıyla pahalaıya doğru satış fiyatlarını görebilirsiniz.

http://img146.imageshack.us/img146/6528/resim010le1.jpg

http://img218.imageshack.us/img218/1664/resim018hd6.jpg

Mail ve Msn : sener.seymenoglu@gmail.com

Scudo

husesari

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Trek
Merhabalar İstedİĞİnİz Bİr Bİsİklet Varmi Bende Gİant Granİt Bİsİklet Var Daha Sonra Resİm GÖnderebİlİrİm

kron.xaos

Forum Demirbaşı
Tepki
24
hüssar var elımde lx deore karısım lı ıstersmınsnz

Tepki
0
slm topladım alımınyum kadrolu shımano donanımlı bıke var takas dusunurmusun ozel atarsan sevınırım..

Ekrem Erten

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Sedona
İlan sahibinden de cevap gelirse daha da başarılı olabilir:)