Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İst- Çatalca Yol Tarifi İstiyorum

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Serkan Aydın tarafından paylaşıldı.

1. Serkan Aydın

Serkan Aydın Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar bahçelievler ile çatalca arası bir gezi yapmak istiyorum yol tarifi yapabilecek olan varmı otoyoldanmı gitmek daha mantıklı yoksa otobanmı saat kaçta yola çıkmak daha mantıklı her fikre açığım şimdiden sağolun

2. Caner HOCAOĞLU

Caner HOCAOĞLU Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaş bahçelievler - çatalca arası eğer daha az tehlikeli bir yoldan gitmek istersen ben sana Ataköy üzerinden sahile çıkmanı ordan sahil yolundan yeşilköy - yeşilyut - florya - menekşeden - küçükçekmece gölünü geçersin ordan avcılar yan yoldan devam et ister sahilden istersen yan yoldan ambarlı yaparsın. daha sonra haramidere rampası ve beylikdüzündesin ordan büyükçekmeceye salarsın. Büyükçekmeceye indikten sonra sağdan çatalca yol ayrımından direkt 20km sonra çatalcadasın. Umarım yardımcı olmuşumdur.
    Tahminimce senin yolun 65 - 70 km civarında olacaktır. Dönüşüde düşünürsen sıkı bir tur seni bekliyor. Bol şans ve güzel turlar dilerim.

3. Serkan Aydın

Serkan Aydın Üye

Seviye:
    fikirlerin için çok teşekkür ederim

4. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Yedikule Çatalca arası 58 km. Bahçelievlerden daha yakındır. Bir rotada şu yoldan belirleyebilirsin. Bahçelievler, Şirinevler, Mahmutbey, İstoç, Sultançiftliği, Habipler, Arnavutköy, Kestanelik, Çatalca. Yol uzar ama Arnavutköyden sonra trafik oldukça azalır, sakin köy yollarından gidersiniz.

5. hakan70

hakan70 Aktif Üye

Seviye:
    en tehlikeli yol dikkatli ol arkadaşım

6. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Bu yolu bu yıl Edirnekapıdan Karaburun, Çatalca ve 2 kezde Karaburuna olmak üzere 4 kez geçtim ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bu yolda ne gibi sıkıntınız oldu paylaşırsanız sevinirim.

7. mustafa akman

mustafa akman Onursal Üye

Seviye:
    otoyol (otoban) bisiklete yasaktır

8. Serkan Aydın

Serkan Aydın Üye

Seviye:
    bu 2. güzergahıda inceliyeceğim
    biliyorum otoban ve otoyolda bisiklet yasak ama bu yollarda sürenleride görüyorum açıkcası bende şansımı denemek istiyorum

9. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

dostum yürürlüğe girdi şehir dışında 45 km olacak azami hız tabi saçma yol bisikleti kullananlar bunun üstüne çıkmakta üstelik anlamadığım bir olayda araçların hızını arttırdılar bu şu demek otoban kan gölüne dönecek evet bu bayramda ölü sayısı artabilir geçen şeker bayramının trafik bilançosuna bakmanız yeterli olur
    ayrıca otobanda giderken arkada meydana gelebilecek kazadan yırtma şansınız yok gibi binde bir de olsa arkanızda meydana gelebilecek bir kazada savrulan araç size çarpar işte en büyük tehlike otobanda budur mecbur olmadıkça otobana girmeyin ......

10. Uğur Demirtaş

Uğur Demirtaş Kıdemli Üye

Seviye:
    Abi iyi güzel o güzergahı tarif etmişsin ama köpeklerle olan ünsiyetinden bahsetmemişsin.Bakalım onlarla arası seninki kadar iyi mi? ;)

11. Serkan Aydın

Serkan Aydın Üye

Seviye:
    böyle bir tura saat kaçta çıkmamı önerirsiniz