Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İst.b.b.baŞkani Sayin Kadİr TopbaŞ La Bİsİklet Sohbetİmİz

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında grikartal tarafından paylaşıldı.

1. grikartal

grikartal Forum Demirbaşı

Seviye:
    tüm dostlara mrb,bu gün havanın güzel olmasını da fırsat bilip ceko ve ben telefonlaşıp florya daki büyük şehir belediyesinin tesislerinde buluşup sıcak çaularımızı yudumlayıp sohbet ettik ten sonra sahil yürüyüş yolundan laylaylom padallarken birde ne görelim süprizzz:)istanbul büyük şehir belediyesi başkanı sayın topbaş ile karşılaştık,hemen bır tanışma faslı ve ardın dan yollarda hepimiizn çektiği çile konusunda ve özellikle minibüs ve ticari taksilerden olan sıkıntımızı paylaştık,bizlerin ortak sorunlarına da ufak da olsa değinme fırsatını bulduk,tabiki bunun sebeplerınden bırı olan bisiklet yolumuzun olmamasına da dikkat çektim,ve de bisklet yollarımızn olaması halınde insanların bisikletle asfalt yollarda özgüvene sahip olabileceğini vede az da olsa tarafik sorununa bir çözğmde bizikletin olduğunu anlattık,dokunaklı bir kaç cümle de ceko dan gelirken,arkadaşlar amma dertlisiniz demesinin ardından bu dertlerinize bir projemiz şuan yürürlükte sevincini paylaştı bizimle.ve istanbulda şehir içinde 1015 km lik bir bisiklet yolu projesini sizler için yapmadan görevime son vermicem sözünü de aldık,yolları bıraz daraltıp bisiklet için olan gerekli yol yapılacak,aynen kendılerı bu sözü bizlerle paylaştı değerli arkadaşlar,ve bir kaç resimde sizlerle ben paylaşayım dedim:))))))
    işte grikartal ve ceko:))))))tabbiki sayın kadir topbaş,
    ve bır de baba kız da bısıkletlerııle gezmeye gelmısler bıze katılamak ıstedıler buyrun dedık hayahay,ama küçük kızın babası malesef fotoda cıkamadı:)bisikletının tekerleklerı onun yerıne fotoya gırebıldı:):::::)

patriotcengiz ve Levent Temiz bunu beğendi.