Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İsrail Filistine Yardım Gemisine Saldırıda Bulundu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ahmet türkölmez tarafından paylaşıldı.

1. ahmet türkölmez

ahmet türkölmez Kıdemli Üye

Seviye:
    israilden Yine İnsanlık Dışı Davranış;

Dünyanın geçmişten günümüze en azılı insanlık dışı davranışlarında rekorları her zaman elinde tutan cani ülke israil yine bekleneni yaptı

Akdeniz'de yükselen gerilim bu sabaha doğru İsrail'in komandolarının gemilere düzenlediği askeri operasyonla patlak verdi. İsrail askerleri denizden ve havadan yardım gemilerini abluka altına alarak operasyon düzenledi. Gemide yaşanan arbede ve İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu 2 kişi öldü, çok sayıda yaralı var.Yardım gemilerin sinyalleri kapatıldı, gemilerden şu an haber alınamıyor.

İSRAİL'İN YARDIM GEMİSİNE SALDIRI ANI http://webtv.hurriyet.com.tr/category.aspx?cid=2&vid=6914&bid=1

bu ülke ve yaptıkları hakkında o kadar çok yazılacak şey var lakin;
    yazmaya anlatmaya gerek yok,herkes biliyor ama nedense hepimiz sessiz kalmayı seçiyoruz

israilin tevratta yazılı olan arz ı mev ud denilen ve bizim topraklarımıza kadar uzanan sahip olmalarını hesapladıkları bölgeyi ele geçirmek için yapmadığı davranış kalmayacaktır.

Bunu hep beraber göreceğiz lakin bu emeline ulaşmak için yavaş davranışlar sergilediği için bunu net olarak göremiyor ve farkına varıp şimdiden önlem alamıyoruz
    inşallah bu durum bizim topraklarımıza girmeye başlamadan farkına varırız

Yardım gemilerine yapılan saldırıya israil halkının tepkisi şuan için çok önemli, bu kadar önemli bir olayı kınamamalarını ben düşünmek istemiyorum

İSRAİLİ VE BU DURUMA GÖZ YUMANLARI KINIYOR, YARDIM GEMİLERİNE VE FİLİSTİN HALKINA ALLAH YARDIMCILARI OLSUN DİYORUM

2. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Zalim zulmünü her an uyguluyor, elbet mazlumun ahı bir gün çıkacaktır. O sivil geminin kime ne zararı vardı, Allah yardımcıları olsun.

ahmet türkölmez bunu beğendi.
  3. Erman ALKAYA

Erman ALKAYA Kıdemli Üye

Seviye:
    Yazıklar olsun yardım edenler bile yardımını gerçekleştiremiyor !!! Lanet olsun savaşlara...

4. A.Samet Topcuoglu

A.Samet Topcuoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Aynen Ama Bı de Bızımklıler Ates Acmıs Ole Saldırmıslar Bızımkılerın Gemısınde Sılah Namına Bır Sey Yoqdu Bunu Bılmıorlar Ve Gızlı Cekım Vıdeolar War Bunları Bılmıorlar Insallah Cezalarını Gorecekler

Bedreddin bunu beğendi.