Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ispartada bisiklet almak

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Barış Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Barış Doğan

Barış Doğan Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ıspartadayım. 500tl altı amortisörsüz yada ön amortisörlü dağ bisikleti alacağım. Nereden nasıl bir alışveriş yapabilirim. Teşekkür ederim.

2. m.varolfb

m.varolfb Forum Bağımlısı

Seviye:
    selamlar
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=767141&page=2

bu linkten bakarsan eğer arkadaşlar bu konuyla ilgili bir şeyler yazmışlardı...

Barış Doğan bunu beğendi.
  3. İsmail ŞEN

İsmail ŞEN Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Öncelikle bisiklet forum ailesine hoşgeldiniz.Isparta'da bisiklet sporu ile uğraşan bir çok kişi var ama neredeyse hiçbiri bisikletlerini Isparta'dan almadı.Çünkü Isparta'da bisiklet ve motorsiklet adına açılmış sadece bir tane bisikletçi var o da Toker bisiklet.Fevzi Paşa İlköğretim okulunun orda bulunuyor.Ama elinde şu anda yeni modeller yok.Eğer hemen almak istiyorsanız.Şahinler Plaza'yı öneririm.Bianchi modellerini satıyor...

4. Aydın Akyokus

Aydın Akyokus Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    hoşgeldin aramıza...
    ben ıspartadayım ve bu işe yeni başladım. ıspartadan bisiklet almak istiyorsan şartlar kısıtlı.. şahinler plaza bianchi satıyor. ben bianchi hero aldım 480 tl kredi kartı 10 taksit
    ama bundan önce ocak ayında tokerden sipariş salcano ng 303 srd siparişi verdim ama mart bitti nisana girdik bisikletin geleceği de yok...

tavsiyem sahinler de söylediğin şartlara uygun aldığım bisikleti tavsiye edebilirim. birde ıspartada olupta iyi bir bisiklet almayı düşünen antalya denizli fethiye den temin eediyor...

tavsiyem yarın gelecek şipariş verdim akşama geliyo vs vs gibi sözlere aldanma ...

bianchi almayı düşünürsen sahinler (adamlar gayet iyi niyetli ve insan gözüyle yaklaşıyorlar :) aldığım yer olduğu için değil her gittiğimde adam listelere bakıp bana uygun bir fiyat söyledi :) yardımcı olmaya çalıştı ...
    salcano vs düşünürsen :
    davraz tdm (çarşı polis karakolu üstünde insana dolar gibi bakıyorlarr :)
    toker : iyi niyetli ama verilen söz konusunda ve para konusunda sorun olabilir :) görmediğin bisikleti aman diyim alma :)

5. Barış Doğan

Barış Doğan Üye

Seviye:
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. İnşallah paylaşımlarımıza devam ederiz..
    Ben de sadece şahinlerden ürün listesi aldım. Haftasonu inceledim biraz ama bianchiyi ağzına alan yok.. Ama Aydın bey sizin aldığınız yada özel seridekiler iyi olabilr diye okumuştum. Bisikletiniz hayırlı olsun..Iyaşa gelip sizi göremek düşüncesindeyim uyugun olursa..
    İnternetten alışveriş yapma şansızımız varmıdır? Burda montaj yaptırabilirmiyiz?

6. Aydın Akyokus

Aydın Akyokus Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    beklerim herzaman ben n 13 den 23 e kadar iyaştayım tepeler vodafone da beklerim :) zaten bende ilk bisikleti alırken netten almayı düşündüm bundan önceki bütün alışverişlerimi genelde netten yapıyordum. dedik aldğımız yer yakın olsun memleketten olsun ama nafile vallaha delta bisiklet yada dogabisikleti öncelikle bildiklerim ama daha da var ama araştırırsan...

alacak olduğum da ben doğa bisiklete sormuştum montajlı yolluyorlarmış sadece ön tekeri çıkarıp kargolayıp yollarız demişlerdi ...

aldığım bisiklete gelince salcano astro m modeline benziyor jantlar arka vites aynı diğer özelliklerde üç otuz aynı tavsiye ederim.