Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isparta SDÜ lü arkadaşlara duyuru

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında bikernomad tarafından paylaşıldı.

1. bikernomad

bikernomad Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    Birçok arkadaşımızla Eğirdir'e geldiklerinde bisiklet ağırlıklı tanıştık.Yine birçok arkadaşımız turlar düzenlememizi veya düzenlenen turlarımıza katılmak için haber verelim diye telefon numaralarını bıraktılar.
    Birçok kez bisiklet gezileri buluşmaları ile ilgili konu başlıkları açılmasına rağmen konular çok kısa sürede kapandı.Sonuç olarak bisiklet ve doğa sporları severler ancak tesadüfen bir araya gelebildiler.
    Uzun süredir aklımda olan bir düşünceyi denemeye karar verdim ve işyerimi Bike café ye dönüştürmeye başladım.Hem bisiklet sohbetlerinin gerçekleştiği,hem de göl kıyısında çayınızı kahvenizi yudumlayabileceğiniz bir ortam yaratmaya çalıştık.İlk hafta güzeldi.Hoş sohbetler oldu. Sanırım akdeniz bölgesindeki ilk Bike café biz olduk.İlgilenen arkadaşları bekleriz.

T0LGA ve d.berkay bunu beğendi.
  2. emregogus

emregogus Aktif Üye

Seviye:
    çok güzel bir oluşum, tebrikler.. bisiklet temalı biryer..

3. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Çok güzel bir gelişme gerçekten.. Ankara'da da böyle bir planımız vardı ama hayata geçiremedik.. Bakalım belki bizde zamanla yaparız..
    Bu arada hatırlarsınız belki bende kız arkadaşımla gelmiştim yazın başında.. Fazla kalamamıştık ama memnun olmuştum sizi tanıdığıma.. Eğer kısmet olurda yine gelebilirsem Eğirdir'e mutlaka uğrayacağım..

4. bikernomad

bikernomad Kıdemli Üye

Seviye:
    Meraba,
    Elbette hatırlıyorum.Yeni bisikletlerinizi denemek için sabırsızlanıyordunuz.Her zaman beklerim.

Aydın Akyokus ve d.berkay bunu beğendi.
  5. Aydın Akyokus

Aydın Akyokus Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    ben ısparta merkezdeyim ... biskilet gelir gelmez küçük ten büyüğe doğru düşündüklerimi gercekleştirmeye başlayacağım ... varsa ilginen arkdaşlar duyurulur ...

nerde bu cafe öğrenebilir miyim ?

birde ilerleyen zamanlarda önce küçük çaplı daha sonra ısparta eğirdir ve eğirdr kovada gölü turu yapmayı planlıyorum çadır gerekli malzeme mevcut ama kovada gölü tarafında dışarda çadır kurmak vs tehlike teşkil eder mi ? birde çadır için uygun yer mevcut mu şimdiden teşekkürler :)

6. emregogus

emregogus Aktif Üye

Seviye:
    çadır su-dere yatağı olmayan, taş kaya düşme tehlikesi olmayan, ağaç altı olmayan, düz olan her yere kurulabilir. tek tavsiyem çadırınızın çift tenteli vede bagajlı olması. Yiyecek içeceklerde mümkün mertebe çadır içine alınmalı, doğadaki hayvanların ulaşamaması için. Şimdiden iyi eğlenceler:)

Aydın Akyokus bunu beğendi.
  7. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    zaten olmadı dedğin gibi uygun bi yer bulup kurarım çadırı da hanii uygun yer vs var mı dye sordum.. gel beraberr gidelim yaa :)

emregogus bunu beğendi.
  8. emregogus

emregogus Aktif Üye

Seviye:
    ben her haftasonu arazideyim ıspartaya düşerse yolum bir kampta seninle atalım:)

9. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    öncelikle bisiklet gelsin mart 20 sinden sonra çıkışlar yaplıcak mış nisan ayında kendimi toplarım sonra beklerim vallaha kamp ta kurarız tura da çıkarızz ii vallaha beklerim her zaman ?

10. bikernomad

bikernomad Kıdemli Üye

Seviye:
    Ada yolunda.Şehir merkezinden itibaran 250 metre kadar.Sezonu bugün açtık.Oldukça şamatalı eğlenceliydi.Çadırlı kamp için kovada gerçekten çok iyi bir seçim.hertürlü yardımcı oluruz.

11. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    dört gözle bisikletin gelmesini bekliyorum. diğer bütün aksesuvarların hepsi tamam bir bisiklet yok gelir gelmez gölcük ardından eğirdir turu yapmayı düşünüyorum. teşekkürler şimdiden :))

12. goldboy

goldboy Üye

Seviye:
    Değerli arkadaşlar Nisan ayı içerisnde ısparta-yazılıkanyon seferi düzenlemek istiyoruz yaklaşık 5 arkadaş olarak,hangi güzergah üzerinden gitmemiz avantajlıdır yani eğirdir üzerindenmi ısparta sav-antalya yolu üzerindenmi,güvenlik vs.şartlarıda göz önünde bulundurursak??
    Isparta SDÜ bisiklet severlerede duyurulur....
    Saygılar....

13. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    sdü de değilim ama dışarıdan katılım olabilir mi ? birde gün ne zaman tam olarak eğirdir güzerkahı daha güzel olur ama ...

14. goldboy

goldboy Üye

Seviye:
    kesinlik kazanmadı tarih ama olabilir neden olmasın işte kesinlik kazanması,önemli.bakalım antalya yönünden öneren arkadaşlarda var,siz profesyonelsnz anlaşılan,umarım güzel bir tur olur,bakalım artık...

15. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    yok ben daha yeni başladım. yeni amatör sayılırım ciddi anlamda... ama yavaş amatör olmaya çalışıyorum :)

bende eğirdir, kovada, aksu ,çandır vs yapmayı düşüyorumda zaman problemi oluyor ama yaza antalya kıyıdn da fethiye düşnüyorum inşallah zaman belli olur ...gitmeyi düşünürseniz iyaş avm de yim tepeler vodafone da uğrarsınız yada burdan haber veririseniz gelmye çalışırım görüşmek üzree

16. NovembrE

NovembrE Yeni Üye

Seviye:

Merhaba :) Aslında yiyeceklerin ve içeceklerin çadırın içine alınmaması lazım. Yabani hayvanların burunları zaten çok iyi koku alıyor. sonuçda çadır beton duvarlardan oluşmuyor. çadırın içerisinde 1 ekmek parçası var diye yabani domuzlararın çadıra koca bir delik açmasına ve içerisini talan etmesine şahit oldum :)

Doğada yiyecek saklama yöntemleri var. daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

17. a.caglar

a.caglar Üye

Seviye:
    Keşke Isparta Merkezde Olsaydı Cafe :(