Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isparta, Davraz Dağı'nda bisiklet turu...

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında basri tarafından paylaşıldı.

1. basri

basri Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Merhaba,

Süleyman Demirel Üniversitesi'nin web sitesinde tesadüfen gördüm. Azılı MTB'cilerin dikkatine ;)

04 Mayıs 2008 Pazar günü "Davraz Dağında Bisiklet Turu" adı altında: Türkiye Bisiklet Federasyonu Isparta İl Temsilciliği, Türkiye Oryantiring Federasyonu Isparta İl Temsilciliği, Türkiye Triathlon Federasyonu, Isparta İl Temsilciliği ve Süleyman Demirel Üniversitesi Orienteering Kulübü'nün eşgüdümü ile ekteki adresten yüklenebilecek "PDF" dosyasında gösterilen rotada dağ bisikleti turu yapılacaktır. Faaliyetle ilgili ayrıntılı bilgi ekteki adresten indirilecek "PDF" dosyasında.

http://basin.sdu.edu.tr/haber/2008/2813/2813.pdf

Katılacaklara şimdiden başarılar...

2. grikartal

grikartal Forum Demirbaşı

Seviye:
    dosum mrb,ya harıka bır konu,benı taaa 12 see öncesine götürdun ı,her santımetre karesınde postallarımın izi var o dağda:)komando olarak orada yaptım askerlıgımı,uygun olursa burdan ıstanbul gurubu olarakda gıdılır oraya,harıka bır yer,oradan eğirdir gölünü görmek de bır apayrı hos manzara,tesekkuler sagol dostum,anılarımı tazeledım,

basri bunu beğendi.
  3. ramazankurucay

ramazankurucay Forum Bağımlısı

Seviye:
    işte bu kötü oldu o tarihte istanbulda olacağım... gidecek arkadaşlar varmı...

4. nadir

nadir Aktif Üye

Seviye:
    Ben gelebilirim ama lisans istiyorlar, sorun olmasın..

5. basri

basri Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Evet bana göre tek "yanlış" yanı lisansı olmayan bisiklet sevdalıları hiç düşünülmemiş. Yani başlıkta "bisiklet turu" deniyor ama sanki bir yarış yapılacak...

Bence irtibat numaraları, federasyon vs yerlerden bilgi alınabilir.