Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isparta-Afyon-Eskişehir-Bursa (450 km/ gün denemesi) 22.04.2013

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ErsinMercan tarafından paylaşıldı.

1. ErsinMercan

ErsinMercan Yeni Üye

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben ıspartadan ersin .. aranızda yeniyim daha önce sitenizde pek aktif olamadım . yapacağım bu turu sizinle paylaşmak istedim..

2012 bahar döneminde Isparta-Aydıncık(Mersin) (425 km) ve Isparta-Aydın(294 km) turlarını başarı ile tamamlamıştım .. Isparta - Aydıncık turuma çıktığım zaman ilk gün 285 km basabilmiştim . Isparta-Aydın turumuda bir günde tamamlayabilmiştim ,(bu iki turumu tamamladığım zaman daha fazla basabilirim hissi uyanmıştı.) o zamandan beri uzun tura çıkmadım . 80-120 km civarı turlara çıktım . şuan kendimide iyi hissetmemden, inanmamdan ve vizelerimin bitiyor olmasından dolayı böyle bir karar verdim ve sizinle paylaşma ihtiyacı duydum . (Eğer resimleri up etmemi isterseniz up edebilirim.)

Sabah 4 te kalkıp 4.30da yola çıkmayı planlıyorum. yolda muhtemel 5-10 dklık molalarla yoluma gidebildiğim kadar devam etmeyi planlamaktayım. gücümün bittiği yerdede otobuse binmeyi , gücümün bitmediği yerdede bursayı görmeyi düşünüyorum . inancım bursayı görebileceğim yönde ..

Bisikletim : Salcano Astro 210 V (2012)

Havada az rüzgarlı ve yağışsız gözüküyor .. ( Bu turuma katılmak isteyen varsa benimle irtibata geçebilir tel: 05396724396 )

2. wolkan_26

wolkan_26 Yeni Üye

Hedefin rekor nitelikte kardeşim, umarım başarılı olursun. Sana katılmayı çok isterdim ama o özgüveni kendimde bulamadım. Yolun açık olsun :D başarabileceğine inanıyorum :D

ErsinMercan bunu beğendi.
  3. ErsinMercan

ErsinMercan Yeni Üye

verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim kardeşim :) gönül isterdiki sizide benimle beraber görmek :) sağlıcakla kalın

4. wolkan_26

wolkan_26 Yeni Üye

Nasipse daha sonra :D

5. m.varolfb

m.varolfb Forum Bağımlısı

Seviye:
    yanlış anlamadıysam 450 km yolu bir günde almayı hedeflediğinizi yazmışsınız, kaba bir hesapla 24 saatin hepsinde pedallasanız saatte 18 km ortalamanın altına düşmemeniz lazım... yanlış anladıysam lütfen düzeltin.... bol pedallı günler....