İspanya Bisiklet Turu Velogames Ligi

Scudo

kubilay YAVUZ

Aktif Üye
Tepki
84
İsim
kubilay YAVUZ
Bisiklet
Salcano
@Abdllh teşekkurler gerek yok gıbı ıcımden 1 ses ılk 3 gıbı gelıyor onumdekı 3 kısı de nıbalı cancellara falan var hayırlısı

terptrasa yada durasek 1 olursa zamana karsıda da kryenkıa 1 olursa tamamdır arkadslar

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Dumoilin'i almıştım sonra ulan Spartacus varken napacaksın elin Tom'unu deyip değiştirmiştim :(

• Beğen
Tepkiler: Tolga Çelebi

kubilay YAVUZ

Aktif Üye
Tepki
84
İsim
kubilay YAVUZ
Bisiklet
Salcano
@taner07 bende roche ıle froome yı degıstırdım son gun

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Schleck ve dombrovski iş yapmadı bende. Neyse son iki haftayı bekliyoruz diyorlar :)

Birinci belli gibi . Kubilay bayağı fark atmış. Dumolin ve chavez'in uzun vadeli olacağını sanmıyorum

kubilay YAVUZ

Aktif Üye
Tepki
84
İsim
kubilay YAVUZ
Bisiklet
Salcano
@Cem Unden yanlış anlamayın ama ben lıge degılde daha cok dunyadakılerle kapışıyorum :tskler::):hrkbuya:

• Beğen
Tepkiler: tahirkaya

tahirkaya

Daimi Üye
Tepki
148
Bisiklet
Scott
Chavez ve Sagan fena puan getirdi şimdilik.

Takımı olusturmadan önce açıklamaları iyi okumak gerekiyor. Froome un "fazla iddialı degilim" açıklamasını duysa idim hiç kadroya almazdim.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@kubilay YAVUZ Yarış sonunda ilk 10'da olmayacağın neredeyse garanti, o kadar havaya girip sonra üzülme :komik::komik: Hele Froome şu formdayken hiç şansın yok gibi; En iyi ihtimal Froome, Valverde 1-2 olsalar bile Moreno ve Chaves'in ikisinin de ilk 10 yapması lazım senin için ama bunlar da hayal zaten Durasek, Tersptra ve Kriyenka'dan alsan alsan 30, 40'ar puan daha alırsın :harika: Sagan da zaten yarışı bırakacak, yarış sonunda yeşil mayo puanını da alamayacaksın :cool:

@tahirkaya Öyle birşey demedi yahu, TDF'deki kadar güçlü değilim ama yine elimden geleni yapıp, kazanmaya gidiyorum dedi :ckskc:

• Beğen

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Fransa turundan sonra hiç yarış seyretmedim. Rejenerasyon dönemine girdim. Arada sürpriz isimlerin performanslarını da bilmiyordum.

Fakat bazı arkadaşlar bayağı etap etap çalışıp takım kurmuşlar . Belli

Zamanında jose cobo ve horner gibi adamların bu turu kazandığını düşünürsek chavez'in şansı olabilir.

Ama chavez'i kimler ne amaçla seçti salladılar mı merak ediyorum.

(link)

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@Cem Unden Cobo ve Horner gibi adamların ortak özelliği doping abi, Chaves'de de öyle bir durum ihtimali baya düşük o yüzden, yarış sonunda ilk 10'da olması benim için çok büyük sürpriz olur. Ben Chaves'i severim ama çok formsuz gözüküyordu bu sezon, demek ki buraya bilenmiş :komik:

• Beğen

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@tahirkaya
Froome iddialı olmadığı vuletaya gelmezdi. şu an o blöf yapıyor.
2 eylülde izleyin öyle bir atak yapacaktır ki göreceksiniz. iddialıyım.
Bu arada Rezadan bugün puan aldım. artık sadece 4 yarışçım sıfır çekiyor :D :D :D

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@kubilay YAVUZ Tecrübeyle sabit, daha önce de senin gibi ilk haftalarda sevinen arkadaş çok oldu :komik::komik: Hatta Giro'daki arkadaş 1.oldum diye sevinirken yarış sonu puanlar dağıtılınca ilk 3'e bile girememişti :p:p

• Beğen

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Zaten sondan 1.'yim.Birde Tejay ve Bouhanni gitti. Nibali de gitmişti. Beyler en yakın tur ne zaman ben onlara hazırlanayım :)

• Beğen