Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşitme Engelliler Olimpiyatı-Deaflympics

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Sena F tarafından paylaşıldı.

1. Sena F

Sena F Yeni Üye

Adı:
    Sena F
    Merhabalar,
    "Deaflympics olarak anılan İşitme Engelliler Olimpiyatları 2017 yılında Samsun'da düzenlenecektir. " bu haberi duyduktan sonra olimpiyata katılmaya karar verdim .Ama çok ufak bir sorunum var ve yardımcı olan olursa çok sevinirim :)
    Bu olimpiyata hazırlanırken beslenme şekli nasıl olmalı,olimpiyatlarda kullanan bisikletler nelerdir ?
    Ve hazırlanırken nelere dikkat etmem gerekiyor ?Antrenman yapmam için bir program varsa görsel olarak paylaşırsanız ve bu sorulara cevap verirseniz çok memnun olurum. İyi günler :):)

Elbrus bunu beğendi.
  2. E.E

E.E Forum Demirbaşı

Adı:
    Enes
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhabalar , ilk önce yarış isimlerini öğrenmeniz gerek. Belirli kategorilere ayrılmış yarışlar vardır

Mesela ''yol bisikleti yarışı''

Eğer bunu öğrenip paylaşırsanız size daha rahat yardımcı olunur :)

Kolay gelsin şimdiden

Sena F bunu beğendi.
  3. Sena F

Sena F Yeni Üye

Adı:
    Sena F
    Belirttim sandım unuttum:) Yol bisikleti yarışı .Teşekkürler E.E

E.E bunu beğendi.
  4. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Sena Fıstıkçı yakın bir zamanda Türkiye Şampiyonası yapılacak. Sen sayfamızı takip etmeye devam et. Konu netleşince hepinize zaten haber vereceğim iletişim bilgilerinizden.

Mustafa Önder ATİK

Merhaba Sena.

Son gelişmeleri yazmak istedim.

Ordu Belediyesinin sağladığı mükemmel imkan ve fırsatlara rağmen malesef Türkiye Şampiyonası 'nın yapılması için öncelikle İşitme Engelliler Spor Federasyonundan ve sonrasında Bisiklet Federasyonu 'ndan yarışların teknik boyutları hakkında ilgilenip yardımcı olacak uzman bir yetkili bulamadık. Eğer Türkiye Şampiyonası yapılırsa bu yıl, bundan sonraki yıllar için de dünyadaki en başarılı şampiyon işitme engelli bisikletçilerinde davet edilip avrupa ve dünya şampiyonası gibi organizasyonlar da yapılacaktı.

İnsanların ilgisizliği sebebi ile eğer ki süreç şu an ki gibi belirsiz bir şekilde sürmeye devam ederse ve mayıs, haziran, temmuz aylarında da herhangi bir adım atılmaz ve çalışma yapılmazsa biz artık Türkiye İşitme Engelliler Bisiklet Topluluğu olarak 6 yıldır verdiğimiz mücadeleyi bırakacağız.

Yetki sahibi yöneticilerin makam mevki işgal etmeleri bizleri çok yordu. Şimdilik gidişate bakılırsa herhangi bir çalışma yapılmayacak gözüküyor.

Bilgilerinize.