Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşimi gorsun yeter

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Dogukan İpekçi tarafından paylaşıldı.

1. Dogukan İpekçi

Dogukan İpekçi Yeni Üye

2. deniz anıl küçükyılmazlar

deniz anıl küçükyılmazlar Aktif Üye

Seviye:
    E zaten herkes isini gorecek bisiklet almak icin ugrasiyor ama herkesin isi kendine gore oluyor. Birazda hobi ve keyif girince isin icine farkinda olmadan butce 4 haneli degerleri bulabiliyor. Binlerce km tura cikacak insanlar hafif dayanikli konforlu bir bisiklet bakiyor ve fiyatlarda ona gore oluyor. Yada orman icinde dar yollarda patikalarda kullanacak olanlarda ona gore bakiyor. . O yuzden ihtiyaclar, hobiler, keyifler ve konfor hepsini birden gozonune alinca cok yuksek fiyatlar ortaya cikabiliyor. Muhim olan Siz isinize hizmet edecek bisiklete sahip olmak ve bisiklet binmeyide seviyor olmak. Bol pedallamalar;)

3. Öner İLKME

Öner İLKME Yeni Üye

Seviye:
    Hobi keyif işlerinde para her zaman ön planda değildir uçuk kaçık paralar verebiliyor insanlar ben bunu asla yadırgamam.
    Neden mi ?
    Çünkü benim 2 yıldır hobim keyif aldığım şey fotoğraf çekmek 2 yıl öncesi fotoğraf makinesi alacaksın deseler gider en ucuzuna bakardım işin içine girmeye başladıkça anladım ki iyi paralar harcanıyor benim şuan elimdeki ekipman 2000 lira civarında bir fotoğraf makinası için 2000 lira size çok gelebilir ama bana normal geliyor sakın çok zengin birisi olduğumu düşünmeyin bu iş hastalık işidir.

Şuan bisikletim yok fakat istek var içimde almak binmek bineceksemde güzel olsun isterim biraz daha iyi olsun isterim o yüzden vereceğim para karşılığında keyif alıyorsam o uğraş bana keyif veriyorsa neden fazla para demem asla

Kısacası mutlu olmak için keyif almak için para sıkıntı yaratmaz benim için sadece sınırlarımı zorlarım maddi açıdan

Saygılar...