Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

işi bilenlerin yardımına ihtiyacım var

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında tolgahakan tarafından paylaşıldı.

1. tolgahakan

tolgahakan Yeni Üye

herkese slm. yaklaşık 10 yılımı yazın bisiklet üzerinde geçirdim. son kullandığım bisiklet bisan mountain cat TE idi. ve 3 senedir hiç bisiklete binmedim
    asıl konu: şimdi bir bisiklet almayı düşünüyorum max. 300 ytl
    biçok bisikleti taradım
    -ağırlıklı asfaltta kullanıcağım
    -hafif ve seri bir alet istiyorum
    görünüm olarak bu çift amörtisörlüler çok hoşuma gidiyor ama yorumlar yollarda performansının iyi olmadığını söylüyor
    şimdi teklere bakmaya başladım ve iki seçeneği çıkardım:
    1-beldeyama exodus http://www.bisikletcim.com/store/ProductDetails.aspx?productId=23445
    2-sedona scud http://www.kackarbisiklet.com/tr/urun_detay.asp?productID=712&cat=Bisiklet

tamam profesyonel sayılmam ama bisiklet sürmekten çok zevk aldığım kesin
    boyum 177 kilo 62 yaş 25 yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ayrıca önerebileceğiniz başka marka model varsa da itinayla incelerim
    şimdiden çok saolun

2. tolgahakan

tolgahakan Yeni Üye

3. tekteker

tekteker Forum Demirbaşı

Adı:
    Volkan
    Seviye:
    kesinlikle sedona. kadrosu yeter. 18" uygundur size. (diğerleri biraz market bisikleti zaten :D)

tolgahakan bunu beğendi.
  4. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar!Ben de Tekteker'le aynı görüşü paylaşıyorum.Bununla birlikte sadece bir noktada ayrılıyorum.O da boyu konusunda,sana 16" daha iyi gider diye düşünüyorum.18" sanki boyuna uygun değil gibi geldi.Bu arada bende Sedona kullanıyorum,761 modelini.Çokta memnunum.Son bir öneride daha bulumak isterim.Ankara'da ERDOĞANLAR bisikleti arayabilirsin.Telefonla Lütfü abiye ulaşırsan hiç bıkmadan tüm sorularına cevap verecektir.(Hafta sonu olmamak kaydıyla.Çok yoğun oluyorlar!)Sanıyorum bu şekilde sorularına tatminkar cevaplar alarak bisiklet konusunda kesin kararını verebilirsin.Kredi kartına da taksit var.İnternet ortamından da alışveriş yapabilirsin.Sana kolay gelsin.:D :D

tolgahakan bunu beğendi.
  5. tekteker

tekteker Forum Demirbaşı

Adı:
    Volkan
    Seviye:
    klasik bisiklet kullanıcısı olduğu anlaşılıyor gib bu yüzden 18" önerdim. çok fazla kıvraklık beklediğini sanmıyorum.

6. tolgahakan

tolgahakan Yeni Üye

öncelikle teşekkürler
    bu konuda çok az şey bildiğimin farkındayım, açıkcası biraz da utandım ne biliim işte:)
    son sorum sedonayı Bursa'da nerden bulabilirim???
    (bu arada ben bilgisayarcıyım, bisiklet seçimi bilgisayar toplamaktan daha zor ve meşakkatliymiş uğraşanlara Allah sabır versin)

7. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    sedonayı bende tavsiye ederim arkadaşım çünkü bende sedona kullanıcısıyım ve çok memnununm hiç sorun çıkmadı daha 6 aydır inş çıkmaz geziyorum her pazar 60 km yapıyorum ve benı hiç yarı yolda bırakmadı şimdiden sana hayırlı olsun diyorum

8. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    bende sedonayı tavsiye ederim bende sedona kullanıcısıyım sedonanın her modeli süper ama salcanoyuda baya beğendim açıkcası

9. Volkan Çağlar

Volkan Çağlar Forum Bağımlısı

Seviye:
    alıyorsan sedona scud al ya da ben derim ki biraz daha bekle forumda arkadşlar temiz mtb satıyor.mesela ben bir tane corratec x-vert motion 2006 aldım