Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı İşe yarıycak bazı malzemeler

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında CaRviLLE tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. CaRviLLE

CaRviLLE Kıdemli Üye

Adı:
    Kerim
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar elimde işinize yarıyacağını düşündüğüm bazı malzemeler var az kullanılmış yada kullanılmamış tüm ürünlere kefilim sıfırı için daha fazla para vermenize gerek yok herkes işine yarayanı seçsin

Kargo ptt ile bana ait farklı firmayla göndermemi isteyen arkadaşlar kargo ücretini kendileri ödemeleri gerekicek

İrtibat özel mesaj yoluyla iyi forumlar herkese

The northface kışlık eldiven M beden L beden giydiğim için bu ürünü hiç kullanamadım gore tex kumaş fiyat 65 TL

Scott elcik bu ürünü 3 gün kadar kullandım fiyat 30 TL

Well go pedal (lu-998) buda elciklerle beraber değişti yani 3 günlük fiyat 15 TL

Well go pedal (c-27) bunlar bisikletin üzerinde geldi ve hiç kullanmadan spd pedal aldım fiyat 30 TL

Shimano hidrolik mineral yağ 1 kere kullandım 3 te biri duruyo fiyat 20 TL

Maxiss detonator 1.50 yol lastiği çok iyi durumda sadece biraz kirli temizlemeye vaktim olmadı dişlerinden lastiğin durumunu anlayabilirsiniz çifti için fiyat 80 TL

Sidi ayakkabı kılıfı 5-6 kere kullanmışımdır kenarında ufak bi yeri sürtmüşüm şimdi farkettim onun haricinde problem yok fiyat 55 TL

Ritchey TG6 Kırmızı Siyah Elcek bisikletimi değiştirdiğim için bu elceklere ihtiyacım kalmadı hiç kullanmadım fiyatı 15 TL

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.