Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşe giderken bisiklet?

Konu, 'Giyim' kısmında Uğur Gerger tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Gerger

Uğur Gerger Üye

Seviye:
    Spor yaparken bisiklet giyimi konusunda epey bilgiliyiz, peki diyelim ki gün içinde rutin ve sakin kullanımda işe veya okula giderken bisiklet giyimimiz nasıl olmalıdır?

Bu konuda bilgili olan var mı?

2. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Eğer yorucu bir rota değilse, yani sizi kan-ter içinde bırakmıyorsa, takım elbiseyle bile kullanılır bisiklet :)

3. Serdar Utuş

Serdar Utuş Üye

Seviye:
    katılıyorum mesafelere göre değişir giyim ama işe giderken farklı modda olmak gerek diye düşünüyorum pek uygun gelmiyor bisiklet ama işe göre de değişir tabi kişinin tercihi genede

4. haldun sayi

haldun sayi Üye

Seviye:
    Ben 4-5 haftadır, işe bisiklet ile gidip geliyorum. Avantajım iş yerinde asacak dolap olması. Hava durumuna göre terliyorsun, duş alma durumu çok olmuyor haliyle; lakin ıslak mendil ve deodorant kombinasyonu ile sıkıntı yaşamıyorsun ki iç çamaşırından çoraba kadar herşeyi değiştiriyorum. Yaklaşık 8-9km mesafe ve maalesef sonuna doğru güzel bir rampa da var (izmirliler ilahiyat fak. yokuşunu bilirler) Şu ana kadar bir sıkıntı yok otobüsden daha hızlı, özel arabayla aynı sürede geliyorum. Yol parası ile de bisiklet taksitlerini ve aldığım aksesuarları ödüyorum ;)

Uğur Gerger ve gokhancakirhan bunu beğendi.
  5. deneme

deneme Misafir