Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşe bisikletle gidenler

Konu, 'Eski Arşiv' kısmında İLKER TAŞ tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    :) merhaba arkadaşlar konunun başlığından anlaşıldığı gibi işine bisikletle giden arkadaşların bu forum da olan sayısını herkesin bilmesi icin actım bu konuyu işine bisikletle giden arkadaşlar varsa kac km yaptığı ve nerden nereye gittiğini bu konuya yazarsanız herkes icin bilgilendirici olur diye düşündüm haydi bekliyorum mesajlarınızı

2. exen

exen Kıdemli Üye

Seviye:
    34 km gidiş geliş güzel ve zevkli oluyor tavsiye ederim ama şöförlerdende saygı bekliyoruz ne kadar biz rahat durmasakta

3. İLKER TAŞ

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ilk önce ben başlayayım maltepe zümrüt evlerde oturuyorum iş yerim tuzcu oğlu köprüsnü gectikten sonra metro gros marketin arkası
    ben havalar yağmurlu olduğu zaman lar haric her gün bisikletle giderim yolculuğumun büyük bir kısmını cevre yolunu kullanarak gidiyorum gidiş geliş
    27 km gidiş 14 km 25 dakikada işyerinde oluyorum dönüşde bazen yolu uzatıp daha fazla yaptığım oluyor ama 30 dakikada dönüş sürem aradaki 5 dakka akşam yorgunluğuna veriyorum ortalama hızım 32 kmh trafik zaten haftanın her günü sıkşık cok rahat bir şekilde gidip geliyorum dolmuş veya otobüse binsem tam bir saatte işyerinde oluyorum o sıkışık trafikte bisikletimi kullanarak 30 dk daha gec evimden cıkıyorum buda daha vazla uyku daha iyi kahvaltı zindelik ve antreman olarak bana dönüyor bu arada işyerimin servisi var evime kadar geliyor ama ben kullanmıyorum bu da bisiklet aşkı olsa gerek
    ve herkesi bisikletle işe gitmeye davet ediyorum buradan

guneeymurat bunu beğendi.
  4. Burak Meşe

Burak Meşe Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bende bisikletimi işyerime sokabilsem gidip gelmeyi düşünüyorum ama büyük olasılık dışarıda ki bisiklet parkına kilitlemeye zorlanacağım. Açıkçası orada bırakmaya içim sinmiyor, güvenmiyorum. Bu aralar bir deneme yapıcam, içeri sokabilirsem işe bisikletle gitmeye devam ederim. :D

Mesafeyi km olarak bilmiyorum ama ev idealtepe de , işyeri tugayyolu'nda .

5. İLKER TAŞ

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    saygı gösteren şöförler genelde az ama sen onların saygısını bekleme bilakis kendini her zaman kolla bu işin şakası yoktur

en büyük dertlarden biriside işyerindeki bisiklet güvenliği eğer altındaki makine pahalıysa heleki birde göz bebeğinse ben olsam senin yerinde getirmem ve dandik bir bisikletle giderim işyerine

6. bora_jb

bora_jb Forum Demirbaşı

Seviye:
    iş değilde ben izmirde bostanlıd oturuyorum artık bisikletle gidip gelıcegım 1 ay kadar war daha bısıkletım war ama annemler kusadasından getırtmıyorlar sadece hafdta sonları bınebılıyorum sımdılık:D alsancak atatürk lisesine gidecegım yaklask olarak 18 km dediler:)

7. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhabalar beni de ekleyebilirsiniz listeye. Izmir Karsiyaka'da oturuyorum. Isyerim Balcova'da. 27 km civari cekiyor gidis. Toplamda 54 km gibi bir yol. Ama her zaman yapamiyorum. Daha duzeni tam oturtamadim. Eski isyerim Guzelyali tarafindaydi. Oraya da gider gelirdim. Simdi bu isyerimde dus olayimi da ayarladim. Bakalim bir duzene sokabilirsem.. (Bir de takim elbise giymesem ne super olacak ama :)

8. mehmet_svm

mehmet_svm Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bende Eyüp'ten Seyrantepe'ye gidiyorum bisikletle,gidiş geliş 18 km,giderken rampalardan dolayı 28 dk,geri donus 20 dk,eğer vesayetle gitsem 1 saati buluyor...

9. SinanATASOY

SinanATASOY Yeni Üye

Seviye:
    Valla bunu yapmayı çok istiyorum ama hem henüz kondisyonum yeterli değil hem çok yokuş var yolumda hemde duş olanağım yok.. Avcılardan Mertere 18 km gidiş.. Tahminen 1 saatte gidebilirim yokuşları hesaba katarsak.. Kısmet yaza..

10. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bursa tofaş a girmeye çalışıyorum eğer nasip olurda orda çalışmaya başlarsam bize çok yakın muhakkak bisiklet ile gider gelirim

felis911 bunu beğendi.
  11. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Suadiye'den ,Kaynarcaya gidiyorum.Oradan da Aydınlı'ya araba ile çıkıyorum.(Gizli Bahçe rampası, sabah trafiğinde çok tehlikeli oluyor.)
    Akşamda ,Aydınlıdan çıkıp ,Suadiye'ye geliyorum.
    Yaklaşık 50 km.

12. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    iş değilde okula bisikletle gidip geliyorum. yaklaşık 20km tutuyor gidiş geliş.

13. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    bende işe havalar iyi oldugunda bisikletle gidip geliyorum ama benimki o kadr uzak degil gidiş geliş en fazla 2.5 km

14. semihcelikoglu

semihcelikoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Benim bisiklete başlama nedenlerimden biriydi işe onunla gidip gelmek.Gerçekten Bisikletimi alalı 4 ay gibi bir süre oldu.Bu süre zarfında işe onsuz gittiğim toplasanız 7 gün ancak vardır.Her geçen gün tempom ve kondüsyonum arttı.16 km gidiş-geliş toplamda 32km yol alıyorum hergün.Otobüs rutininden kurtuldum ve trafikte 1saatte işyerinde olmaktanda.Bisikletim ile 30 dk da varıyorum iş yerime.Bornova'dan Bostanlı'ya gidiyorum.Sabah özellikle sporumu yapmış halde ve çok zinde oluyorum.Yaşadığım adrenalini de cabası.İmkanı olan herkes bisikletini kullanmalı kesinlikle.Tek korkum tüm kış binmeme rağmen acaba İzmir'in yaz sıcaklarında binebilecek miyim?merak ediyorum.

15. güray

güray Kıdemli Üye

Seviye:
    aslında egzost dumanı yemek ve kıyafet uygunluğu sorunları çözülürse bu iş teşvik edilirse hollanda gibi oluruz.zaten vatandaşların çoğu eğer mesafe çok uzak değilse otobüs parası vermeye tercih eder...işine bisikletle giden herkese selam olsun...

aman wagnarcım geçen seferki gibi işemesinler suluğuna yine...:D

16. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    ben işe değilde Dersaneye gidiyorum hergün günde en az 10km falan yapıyorum..Yakın sayılır ama keşke biraz daha uzak olsa diyorum...
    Ben bisikleti aldığımdan beri bir gün bile bisikletsiz gitmedim üniversiteyi kazandığımda da inşallah bisikletle gidip gelicem...

17. Tolga Gürgün

Tolga Gürgün Onursal Üye

Seviye:
    Selam,

Pendik'ten sahil Sabiha Gökçen yolu gişelerden Koç Lisesinin önünden geçerek Akfırat Mevkii Tepeören Köyüne.Gidiş geliş 46 km . . .Birde şu bol taytlardan bulabilsem tadından yenmeyecek :))

Tolga Gürgün

18. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    ben de işe bisikletle gidip geliyorum günlük 20 km yi buluyor hemen hemen hergün bisikletle işe gitmesem başka ne zaman bisiklete binebilirim ki...

19. alaskha

alaskha Yeni Üye

Seviye:
    günde 10 km pedallıyorum bu arada süper oluyo sadece akşamları değil sabahları da hem işimi görmüş hem de pedallamanın tadına varmış oluyorum gerçi kadıköy de salı pazarından sonra iş biraz zorlaşıyo ama yine de buna değer şiddetle tavsiye ederim

20. eniskaratut

eniskaratut Forum Demirbaşı

Seviye:
    antalya merkezde oturuyorum limanda çalışıyorum gidişgeliş 25 30 km arası iş dönüşü şehiriçinde gezersem 50 60 a tamamlıyorum