Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Is icin rota

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Veba tarafından paylaşıldı.

1. Veba

Veba Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaslar merhaba, ben Ankamall`dan A-city`e bisiklet ile gidip-gelmek istiyorum. Bu rotayi kullanan var mi acaba?
    Bilenler bilir, Istanbul yolu diye gecen bu guzergah biraz tehlikeli geliyor bana. O kadar gelip gitmeme ragmen bisikletli hic kimseyi de goremedim. Ya da Istanbul yoluna alternatif bir rota varsa bilmek isterim.

https://www.google.com.tr/maps/dir/...c620abc!2m2!1d32.762627!2d39.945793!3e0?hl=tr

2. Mert S.

Mert S. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @Veba Ankara'da tüm yollar tehlikeli olduğundan en kısası en güvenlidir diye düşünüyorum :) Yani sizin için en uygun rota paylaştığınız rota, Bence haftasonu 1-2 kez deneyin yolu tanıyın. Daha sonra bir gün işe gitmeyi deneyerek trafiğin durumunu da tartmış olursunuz. O kadar da zor olacağını düşünmüyorum. Kask aynası gibi bir ayna kullanırsanız trafiği takip etmek daha kolay olur.. İşe gidiş-dönüş akşam trafiğinde naparım diye korkmayın, durgun ve yavaş akan trafikte bisiklet candır :D

Veba bunu beğendi.
  3. Orhan Akarkut

Orhan Akarkut Bisikletkolik

Bisiklet:
    Eddy Merckx
    Seviye:
    Veba bunu beğendi.
  4. Veba

Veba Yeni Üye

Seviye:
    @Mert S. Aslinda ben de bir-iki deneme yapmayi dusunuyorum da, bu yol uzerinde hic bisikletli gormeyince biraz cekindim acikcasi. Emniyet seridi falan da yok guzergah uzerinde, biraz korkuyorum acikcasi.

@Orhan Akarkut Sizin verdiginiz guzergah iyi gibi fakat yolu uzatiyor. Gazi Mahallesinde oturuyor olsaydim mantikli aslinda.

5. Orhan Akarkut

Orhan Akarkut Bisikletkolik

Bisiklet:
    Eddy Merckx
    Seviye:
    En kısa yol İstanbul yolu. Onun dışındaki yollar daha uzun olur, bu kaçınılmaz. Ama biraz uzaması daha iyi!

6. Veba

Veba Yeni Üye

Seviye:
    Olmadi ikisini de deneyip bir karara varacagim.