Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iş bulmama sevinemedim

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ufuk aslan tarafından paylaşıldı.

1. ufuk aslan

ufuk aslan Yeni Üye

fethiyeden iş yüzübnden istanbula taşındım ama bisikletimden uzak kaldığım için pek sevinemiyorum. bisikletim fethiyemin yolları hem doğa hem denizle buluşur benide o denizde çimdirir idii :( ama artık o doğaya denize o rampalara inişlere hasret kaldım. sevmedim istanbulu ben..:Skull-175

2. Mithatcan Öcal

Mithatcan Öcal Yeni Üye

Seviye:
    istanbul'da da bisiklet kullanabilirsiniz, üstelik doğa ile içiçe olan çok fazla yer var sanılanın aksine; asya tarafında oturuyorsanız caddebostan sahil, moda vs. avrupa'da daha fazla var bisiklet kullanılabilecek yerler. sadece spor için değil, ulaşım için de gayet pratik bir yer aslında bisiklet konusunda istanbul. bakın ben evden çıktığım gibi 4. levent'ten beşiktaş'ta okuluma bisikletle 20-25 dakikada gidiyorum. otobüsle gitmeye kalksam ring ile metro durağı, tekrar otobüs derken 1 saate yakın sürüyor.(yürüme mesafesi vs.) siz de işinize bisikletle gitmeyi bir düşünün derim.

3. ufuk aslan

ufuk aslan Yeni Üye

bahçelievlerdeyim ama işte pek alışık değilim bukadar büyük yerleşim yerlerinde bisiklet kullanmaya. genelde köy kasaba orman larlan çevriliydii.. bakalım zaman alıştırı muklakaa. maçka parkında yarış varmışş biraz izleyerek hevesimi alayım :D