Irc Mythtos Xc2 (test) ...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
@Ginger Fergus

@bisikletci

İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar testlerim ve incelemelerim elden geldiğince sürecek ilerleyen zamanlarda...

Scudo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
michelin hard terrain için ne dersiniz? alalım mı? başka bir tavsiyeniz var mı? mümkünse michelin hard terrain testi de bekliyorum:)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
@Selim Çam

Malesef test edip kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım Selim, ben genelde piyasada beğendiğim ve kullandığım ürünlerin test yazılarını hazırlıyorum, doğal olarak bütün ürünlere param yetmediği için hepsinden alıp test edemiyorum ve secici davranıyorum mecburen,aslında bu aşamada firmalara iş düşüyor bu işten anlayan test yapabilen sürücülere ürünlerini belli bir süre denetip test yazısı hazırlamaları için ürün gönderebilirler, bu sayede hem hem ürünler tüketiciye tarafsız bir göz ile artısı ve eksisi tam analizi yapılır hem de piyasa da gerçek yerini bulmuş olur bu sayede markalar eksiklerini geliştirerek daha iyi rekabet edebilirler ve hem tüketici hem üretici hem de bütün sporcular en doğru malzemeyi almış olurlar.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
@Carmentality

Ben teşekkür ederim ilginiz için...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
@forester

Doğru ondaki lastik bir önceki jenerasyon olmalı ve büyük ihtimal telli (kevlar olmayan) daha ucuz bir versiyon, ama sorun yaşamassınız o da çok güzel bir lastik sadece eski model diş yapısına sahip, xc ve xc2 diş yapıları oldukça benzer xc2 de biraz iyileştirilmiş ve optimize edilmiş diş yapıları...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Hakan Yazman
Hayır xc2 diye yazıyor ben baktım xcII diye belirtmiş. Yani test edilen lastiklerin aynısını xc1000 de gördüm.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
@forester

Tamam ozaman ama yine de telli versiyonu olabilir, bu da az bir ağırlık farkı yapar sorun değil o da...

bikernomad

Daimi Üye
Tepki
234
@Fatih Özgenlik

Merhaba,
Önce,Hakana tesbiti için teşekkürler.Yakın zamanda önce Tioga Factoty DH2.1 kullandım.Çok memnundum.Sürtünme direnci bence kabul edilebilir sınırlarda.İniş dönüşlerde yol tutuşu mükemmeldi.Sonra Huchcinson Rock kullandım.Hiç beğenmedim.Çünkü kayıyordu.Geçen Yıl Gürsel Akay'dan kendime ve bir arkadaşıma makul fiyat aralığında Lastik tavsiye et dedim.Myhtos XC gönderdi.8.500 km.kadar döndüler.Kış gelince değişiklik olsun dedim,Michelin XCR-AT(Cross+Country+Road) tubeless aldım.Tek lastikte bu kadar çok özellik olması:eek: Büyük hataydı.Michelin'in fabrikasını bedavaya verseler istemem.Tekrar Mythos XC II ye döndüm.Çok memnunum.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Arkadaşlar genel ilginize teşekkürler, bildiğim kadarıyla bu lastik artık getirilmiyor ülkemize, yurtdışında halen oldukça uygun fiyatlara bulunabiliyor bildiğim kadarıyla, yeni ve güçlü bir ithalatçıyla umarım yurdumuz sahnelerine tekrar döner, genel olarak da kullandığım Irc lastiklerinden (Serac vs) çok memnun kaldığımı belirtmek isterim, bunu da burdan ithalatçı firmalara belirtmek isterim.

Şenol ÇOKGÜLER

Aktif Üye
Tepki
89
Teşekkürler paylaşım için benim lastiklerimde IRC Advantagedpro ama benimkilerin yanında beyaz şeritleri var ve tanesini sadece 15 TL ye aldım acaba yan sanayisimi.